Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skilleri päevik !

Soovitatud postitused

Tere , Siin minu skilleri päevik:001_tt2:

Hinnake ja andke oma arvamus ,

Ei vaja min***d annetusi ja mina arva kes endale skilleri teeb sellel peaks raha endal jätkuma niiet raha palumine on niivõinaa mõtetu :)

Praegused statsid:cook 60 Fm 60 wc 44 esialgu teen kõik statsid peale str,att,def,pray,mage,range 60nele ja siis edasi :)

thewantedif9.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suht kena

 

soz for OT aga

selle esimese lausega sa eksid, öeldes, et skilleri tegijatel raha on, see ei pea paika,

sest mina alustasin oma skilleriga 0 mul polnud mitte kui midagi aga vot nüüd juba on. seega ära selliseid asju eriti kirjuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
suht kena

 

soz for OT aga

selle esimese lausega sa eksid, öeldes, et skilleri tegijatel raha on, see ei pea paika,

sest mina alustasin oma skilleriga 0 mul polnud mitte kui midagi aga vot nüüd juba on. seega ära selliseid asju eriti kirjuta.

 

Ma räägin et kui sa skilleri teed siis sul võiks ikka endal raha olla mitte ei peaks siin foorumis teistelt kerjama!

 

wcio9.jpg

 

Wc 48 nüüd:001_tt2:

 

wccby9.jpg

 

wccctk3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

6/10 , Täitsa kobe account , Vähemalt ei Teinud Teemat ANNETUSTE saamiseks !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.