Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Davai,keegi mode/admin ban palun.

Soovitatud postitused

Panin ma sul sita*ea enne??? ÄRa aja lolli iba. Sa si*t ei kannata kui said neg tehinguid õige asja pärast. Vaata ka kui kellegile teisele paned. Kuradi sitape*. Ja kui ma scämmisin pane tõestus ,et scämmisin. Nii ,et sul pole tõestust ja sõida si*ale. Sa küll pole 15. Sa kõige rohkem 7-me aastane kes sai emme kõrvalt neti taha .Moded või keegi vaadake kui võimalik kes pani kellele enne neg tehingu. tema pani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Panin ma sul sita*ea enne??? ÄRa aja lolli iba. Sa si*t ei kannata kui said neg tehinguid õige asja pärast. Vaata ka kui kellegile teisele paned. Kuradi sitape*. Ja kui ma scämmisin pane tõestus ,et scämmisin. Nii ,et sul pole tõestust ja sõida si*ale. Sa küll pole 15. Sa kõige rohkem 7-me aastane kes sai emme kõrvalt neti taha .Moded või keegi vaadake kui võimalik kes pani kellele enne neg tehingu. tema pani.

 

Sa võiks suureks kasvada :closedeyes:

Vähemalt oled viitsinud oma "emakeele" tärnidesse panna.:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw. Peksab? Päris lahe. Tore ,et ma teada sain:P Tänud ,et ütlesid.:001_tt2:

Peaksin emalt küsima mitu korda ta peksnud on siis mind.

Muidu sa vär*i kao ema tissi alla tagasi. Virtuaalne maailm on sinu jaoks liiga palju. Ning Realne maailm. Soovitan sul veel piima juua ja näput suus hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kle rahunege nüüd!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin su ju ära bannida, aga see sind neg tehingutest ei päästa.

Peaksid oma suhtumist muutma.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.