Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis siin ikka, Johhni stakeri päevik.

Soovitatud postitused

3/10. Str väga väike. Kaks normaalselt skilli on. Att ja Def. HP vist liiga väike i guess, aga kui oled low lvl siis OK. Mis cb on ?

 

see on staker ju!

str ei peagi k6rge olema.

boxis omab need kellel str kõrge ära ja whipiga ka tavaliselt.

6/10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
3/10. Str väga väike. Kaks normaalselt skilli on. Att ja Def. HP vist liiga väike i guess, aga kui oled low lvl siis OK. Mis cb on ?

 

Sa vist ei ole kursis, et boxeril peabgi str low olema :)

Muidu cb 80..

 

Täna teeb att 80 ka ära..


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hmm minu arvates mõtetu acc... kuna noh mu lvl 81 range stakeri käest saaks ta isegi boxingus ära ma arvan nii et mõtetu imo...

 

:scared:


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mul on 11 hp lvlit ka rohkem nii et this says all man... gl whit that aga arvan et sa box stakeinguga kaugele ei jõua....

 

"Omaarust" oled sa kõva steikija, kuigi nagu ma näen ei jaga sa mitte sittagi. Näha on jah su "uue" ddsi stakeri peal 10 kõrgemat hp'd...Ja ma usun, et ma jõuan boxiga veel väga kaugele, kuna acc pole veel isegi 1/4 valmis.


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Omaarust" oled sa kõva steikija, kuigi nagu ma näen ei jaga sa mitte sittagi. Näha on jah su "uue" ddsi stakeri peal 10 kõrgemat hp'd...Ja ma usun, et ma jõuan boxiga veel väga kaugele, kuna acc pole veel isegi 1/4 valmis.

 

 

omaarust... lol ma arvan et ma olen arenal olnud kauem kui sa kurat rs oled mänginud lol.... ja hp on arenal üks tähtsamaid asju kui sa boxid... ja noh kui sa ei tea asjast eriti midagi mida ma oma dds stakeriga teen siis stfu pleas????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Omaarust" oled sa kõva steikija, kuigi nagu ma näen ei jaga sa mitte sittagi. Näha on jah su "uue" ddsi stakeri peal 10 kõrgemat hp'd...Ja ma usun, et ma jõuan boxiga veel väga kaugele, kuna acc pole veel isegi 1/4 valmis.

 

 

omaarust... lol ma arvan et ma olen arenal olnud kauem kui sa kurat rs oled mänginud lol.... ja hp on arenal üks tähtsamaid asju kui sa boxid... ja noh kui sa ei tea asjast eriti midagi mida ma oma dds stakeriga teen siis stfu pleas????

 

Kõva mees. Sama kõva kui Chuck. Ära mölise kogu aeg, et sa kõige parem jne. Anna nõu, mitte ära sõima. Muidu on acc väga kõvv, mulle meeldib. 7/10 Pooldan ise rohkem pk kui stake.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kena kasutaja, soovitan tee range´i kõrgemaks hp pärast?

Ega ma ka palju stakeritest ei tea :P

Aga ise tehtud, on ise tehtud, 7/10.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

St, järgmine suurem goal on def 77 ning siis str 67...Ja alles siis näeb mis edasi saama hakkab :)

Enne arenale ei roni :scared:


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõva mees. Sama kõva kui Chuck. Ära mölise kogu aeg, et sa kõige parem jne. Anna nõu, mitte ära sõima. Muidu on acc väga kõvv, mulle meeldib. 7/10 Pooldan ise rohkem pk kui stake.

 

 

 

mina juba antsin nõu nii sulle kui ka talle... nii et stfu pleas... sa olid minu meelest esimene vend mulle pm saatma ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kena püss, aga sul str-d ja hp-d juurde vaja kuna mina oma 73 81 56 -ega boxisin sult whipi välja :D.

 

Niuniiu:D

Täna läheb str tegemiseks jep :)


Vajad abi telefoni ostu või müügiga? Ära karda ja pöördu abi saamiseks minu poole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.