Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The Tanel täiesti mannetu katusealusetta parm

Soovitatud postitused

niisis täna tahtin osta 2 milli , tanel võttis kohe ühendust , niisis kui raha sai kantud ütles ta et w85 lumby kirik . ma ütlesin ok . kui raha oli kantud siis ta üles et mul raha pole aint 300k ja logse , no ma tahtsin oma raha mitte min***d logse , siis vend ütles et peab minema ja siiamaani on ta msnist offline , ajas mulle foorumi privas igast ****a jne . tra vitkar kui su kätte saan maha löön su sita! ja usu mind seda ma ka teen UROD

 

niisis msn vestlus

scammad8.jpg

 

scammer2ui2.jpg

scam3kt2.jpg

 

ja btw ,mul on ka makse pilt alles , ta nimi on RAILI PIHO

 

paluksin et sellistega midagi lõppude lõpuks ette võetaks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D

Juhtub kui lol est mage on tagasi AKA Creative--Boy AKA Wtf AKA -Tanel- AKA Lemon Party AKA Rs2eestlane AKA [email:3l77bbee]rastre11o@hotmail.com[/email:3l77bbee](rastre110 feik msn) AKA manraynor5.@hotmail.com(manraynori feik msn) AKA recycle_binO1(rndm feik msn) ja veel mitu kasutajat rs2eestis.K thx and bye!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vibraator,mine vbreeri edasi ja pane onni.

Teistele edu.Luuv yah:D

Anyway,hostage paneb arvatavsti neljandat korda juba mulle banni:D.

Ty to plastikuhvo for tips how to get back over here and scam u poor nubs:D(mitte need kes tublid poisid on olnud:D).Mul varsti topeltkasutajate rekord ja postiuste(üle 2,5k poste teinud siin foorumis).Bye and hugs:D.

 

Vibraseerija,ma olen 200ekr ka scamminud ja pole ikka keegi ukse taga nub.Were doing the doggystyle!!!!!!!!!!!!!!!W000t w00t!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vibraator,mine vbreeri edasi ja pane onni.

Teistele edu.Luuv yah:D

Anyway,hostage paneb arvatavsti neljandat korda juba mulle banni:D.

Ty to plastikuhvo for tips how to get back over here and scam u poor nubs:D(mitte need kes tublid poisid on olnud:D).Mul varsti topeltkasutajate rekord ja postiuste(üle 2,5k poste teinud siin foorumis).Bye and hugs:D.

 

hahaha sitaks kõva vend oled . näete adminnid !? ise just ütles et ta scammerõ

aa ja btw kui sa nii kõva mees oled siis tavai saame tartus kokku .hui julgedgi tulla

sa nii emane ju

tõesta kui kõva mees sa tegelikult oled! teeme 1 vs 1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline I R l0w Def
Vibraator,mine vbreeri edasi ja pane onni.

Teistele edu.Luuv yah:D

Anyway,hostage paneb arvatavsti neljandat korda juba mulle banni:D.

Ty to plastikuhvo for tips how to get back over here and scam u poor nubs:D(mitte need kes tublid poisid on olnud:D).Mul varsti topeltkasutajate rekord ja postiuste(üle 2,5k poste teinud siin foorumis).Bye and hugs:D.

 

Vibraseerija,ma olen 200ekr ka scamminud ja pole ikka keegi ukse taga nub.Were doing the doggystyle!!!!!!!!!!!!!!!W000t w00t!!!!!!!!!!!

 

Ma teatsin !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teatsin !

 

Loomulikult teadsid,sa ju üks parimatest muffinsitest:D.Edu sulle ka,kuigi ei mäleta sind ja su eelmiseid acce rs2eestis nii hästi et sa teaksid midagi lol est magest ja teistest:D.

 

Wtf?Daun?Rofl lmao laugh my hairy ass off.Tartus elad,siis hui tuledgi ju siia.RoflLmao

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siin on makse pilt

maksepm3.jpg

ja siin on see tema antud nimi ja konto nr :

dildoap4.jpg

 

Sa rikkusid praegu andmekaitseseadust ;)

teise inimese andmeid ei tohi avaldada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.