Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

roberts165-e päevik vms (lvlid)

Soovitatud postitused

VIP

ilus acc...9,5p :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

irw ostetud ? huij ma olen selle algne omanik ,kuna acc vahepeal seisis niisama siis ma tegin sellega diili,kellele ma algselt selle acci myysin .. (kui acc oli temal,ei tehtud sellega ühtegi lvl,kes ei usu küsigu mu msn ja räägime sellega kellele müüsin :P) igastahes ostetud acci juurde tulles .. acc seisis ~4 kuud niisama ja need kellel müüsin otsisid uut müüjat ,said scammi jms , seega ma otsustasin et maksan sellel kellele algselt acci müüsin 70M ja acc minu kuna tema vend oli talle sees 1800EEK irl läpaka ostu eest vms .. kuna acc niisama seisis siis mõtlesin et ostan acci endale tagasi 70M-ga , seega farming ära targuta siin midagi .. müüsin algselt,ostsin tagasi sellelt kellele algsel müüsin ,ühtegi lvlit vahepeal ei tehtud,tahad kinnitust pm foorumis ! :@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw ostetud ? huij ma olen selle algne omanik ,kuna acc vahepeal seisis niisama siis ma tegin sellega diili,kellele ma algselt selle acci myysin .. (kui acc oli temal,ei tehtud sellega ühtegi lvl,kes ei usu küsigu mu msn ja räägime sellega kellele müüsin :P) igastahes ostetud acci juurde tulles .. acc seisis ~4 kuud niisama ja need kellel müüsin otsisid uut müüjat ,said scammi jms , seega ma otsustasin et maksan sellel kellele algselt acci müüsin 70M ja acc minu kuna tema vend oli talle sees 1800EEK irl läpaka ostu eest vms .. kuna acc niisama seisis siis mõtlesin et ostan acci endale tagasi 70M-ga , seega farming ära targuta siin midagi .. müüsin algselt,ostsin tagasi sellelt kellele algsel müüsin ,ühtegi lvlit vahepeal ei tehtud,tahad kinnitust pm foorumis ! :@

 

Ummm... Ei saand kottigi aru aga okei:D.

Mis seede sa plantid muidu ranarr ikka?

Soovitus:Teinekord ära jäta hiirt kuskile skillide peale on parem vaadata siis;).

Aga good luck acciga muidu;).

Pane siis mulle farmingu ja herblorega järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.