Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rate or hate algeline ranger. Annetusi tuleb tuleb range 99 ;)

Soovitatud postitused

VIP

Tere. Hakkan uuesti rsi mängima. Polnud 44 päeva sisse loginud ja siit ta tuleb.

 

Loodan et hakkan peaaegu igapäev pilte panema, kuid isegi igapäev ei saa, sest Usas ringi vaja mõllata.

6ly2zqe.jpg

 

Loodan vaid teie peale ja teist see sõltub ! Ootan vägagi annetusi, kasvõi arrowsi, raha või toitu. Kes annetab isegi vähekene saab elu respecti mult.

Tänud ette, MysS

Vahepeal kui ei viitsi pilti panna statsid siin:

Attack: 1

Strenght: 1

Defense: 1

Range: 38

Kõik kes annetavad tulevad siia :

 

Annetused:

1.manraynor

2.i elvestr i

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Spammi pole vaja, Mängi kuskil mõjal lolli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2/10 atm. Arene , Arene :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mnjaa! Lähme koos treenima kui p2p teed. Kui range 40 tee p2p ma tegin ka siis ja läheks koos treenima kuskile :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Järgmisest kolmapäevast saab korralikult nolifima hakata. Atm ei saa väga sest Washinghtonis ;/ Kuid ikkagi natuke pelan. Varsti hakkab tulema ;)

 

Tänan need kes annetasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
pildi lõikamine on nii kerge kuidas nad sellega hakkama ei saa ... ma ei mõista lihtsalt... aga noh soovin edu loodame et sellest tuleb ka siis midagi...

 

Kas ma olen öelnud et see on raske ? Minuarust lõigatud pildid ei ole üldse nii head kui tavalised. See on minu arvamus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw nad on ikka sitaks paremad, saan aru kui sul oleks mingi äge kujundus millega kekutada vms ja valge äär kah veel all...


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
iga kord teeb uue acci... igas postis on et on usas ... iga kord quitib ... ja iga kord tuleb tagasi ja kerjab ... 1p

 

Igas postis, nalja teed meie spammer? Ja quitin - Miks? Sellepärast et pole aega sellejaoks. Ja esimest korda pole mul raha et alustada. Muidu alati 20+M peal. Nii et järgmisest nädala kolmapäevast hakkan mängima. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.