Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer:ÄgeVärk

Soovitatud postitused

VIP

haha ;D

tüdrukult ikka üle ei saaks :D


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra ta ple tydruk ...tont ******

ta on mingi poiss tahtis et saadaksin tema eide arvele....kuna tal endal yhis ja mul hanza niiet mai taht yhis panka

siis ytles et sebin kohe hanza ja siis andis värgid ..

tra ennem olid k6ik normaalselt msni pildid kh aga praegu aint yks funkab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta on nomatter.

 

BUSTED siin täna juba teinu nomatter käes!

 

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=16862 seal nomatter rate Äge Värgi mehe nimeks:D ei usu et nomatteril niipalju usereid on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei noh sry praegu on hetkel proof aint see et ma saatsin raha ma proovin urlid korda teha siis saate minult korraliku t6estu aga usun et juba raha saatmis pilt on juba väga hea pilt aga ikkagi teen siis msni urlid korda :) aga noh seda vaatab omme

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scammis minult ka membershipi ära! Antsin raha mingi tema õe arvele ja ütles et tal limiit täis. Se oli mitu päeva tagasi. BAN!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

knight :) mul näitab nendest kahte pilti normaalselt aga hea ...asi selles et pyhapäeval olin busy ja pold aega(teema selles et see k6ik toimus kui olin vanaema juures ja siis pildid kh seal hetkel enda kodus niiet sinna alles järgmine nv) aga noh ma loodan et usute mind tänu nendele paarile pildile mis hetkel korras:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.