Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rs sõltuvus..

Soovitatud postitused

Endal ise küll sellist asja eriti ei ole,päris elu tähtsam suht.Mängin päevas 30min-4h.Olen quittinud kh mitu kuud,kui igav hakkas alustasin uuesti:P.Anyway,way to go,minge Wismarisse kui sellised haigused/sõltuvused tekivad.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju sellisest inimesest kes ei suuda quitida :/ .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elus pean alati prioriteete seadma.

Näiteks vanasti, kui ma mängisin RSi. Ma kontrollisin täielikult oma elu.

Esimene prioriteet oli mul kooli lõpetamine. ma õppisin täpselt nii palju, et ma saaks nendes ainetes mis loevad, head tulemused, et ma saaks ülikooli edasi minna. Tavaliselt see tähendas seda, et ma pidin õhtu enne tööd päris korralikult õppima.

Teisel kohal olid mul sõbrad. (miks mitte esimesel? sõprus sõrpuseks, aga kooli õhtul mina jooma küll ei lähe kunagi) Kui ikka on midagi huvitavat, siis ma üritan alati kaasa teha.

 

Tavaliselt see tähendas, et mul oli keskmiselt 6-7 tundi päevas vabad. Karta on, et ma need vabad tunnid olin arvuti taga, st mis vahet, istud sa teleka ees või arvuti taga?

Vahepeal oli küll mõte, et nüüd olen sõltuvuses. Quitisin ja puha. aga noh, selle vaba ajaga pole midagi peale hakata, ma ei viitsi nüüd telekast ka neid seebikaid vaadata 7 tundi päevas, nagu enamus teevad.

 

Nüüd on elu juba kiiremaks muutunud, vaba aega peaagu ei ole. Kõik on sisustatud õppimisega ülikoolis ja puudust kui sellist ma ei tunne ei mitte runescapest ega paljudest teistest mängudest, mida ma olen vahepeal kõik mänginud.

 

Pmst moraal on selline, kui inimene annab endale aru, et algul tee kogu töö ära ja siis võid puhata, siis sellist probleemi, nagu sõltuvus interneti mängust ei teki ega tekkida saagi.

Kui aga inimene arvab, et pohhui see kool mul on vaja veel 1 level saada... noh sorry ma, lase endale kuul pähe.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega sõltlased ei taipa ise , et nad on sõtlased. Pigem püüvad iseendale valetada selles suhtes.

 

On olnud ka selliseid aegu kus mängisin päris palju Rs-i. Kuid nüüd suhteliselt vähe aega mängida ja ega eriti enam Rsi poole ei tõmba ka.

 

Aga see artikkel on puhas tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võta või näiteks see foorum. Ma tean paljsuid inimesi, kes quitivad RSst ja mõtlevad, et tegelevad rohkem õppimise jms. AGA , kui nad käivad iga natukese aja tagant siin foorumis, või kuskil mujal foorumis, mis propageerib RSi, tekkib tahest tahtmatta selline tunne, et ma tahaks ikka veel mängida.

 

Lihtsalt need, kellel on sõltuvus, mõelge natukene sellepeale. Te ostate mille 25-40 each. Te ostate neid iga natukese aja tagant. Ütleme te ostate iga kuu 10mln. Te reiskate iga kuu mingi Online mängu peale 250.- krooni. Ja aastas tervelt 3000.- krooni ?!

Mõelge natukene mida saaks osta selle summa eest. Kasulikumat ikka kui mingi online mäng?

 

Kasvõi joomine/suitsetamine. Suitsetamine on küll raha raiskamine, nagu seesamunegi runescape, kuid näiteks joomine. Üks sa ikka ei joo? õige. Sa jood sõpradega, sul on lõbus, sa suhtled ja oled seltskonnas.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ei veeda tglt üldse arvutis aega eriti,päevas vb 3-4 tundi-

Õppimisi ma ei teegi,sest ma ei viitsi eriti,mul on nii palju muid tegemisi,et ei jää lihtsalt koguaeg aega,nüüd olen hakanud juba tegema matat ja selliseid,mis on need põhiained.

Põhimõtteliselt läheb kogu mu vaba aeg Spordi peale.Tulen koolist kell 3 igaäev,söön kodus midagi ja siis trenni. ja kell veerand üheksa trennist koju ja siis vaatan kas viitsin ja jõuan õppida ,Ja kui trenni pole siis olen väljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mul on sõltuvus sellest foorumis, iga sekund on vaja klikkida, "Märgi kõik teemad loetuks" ennem seda veel vaadata seitse korda kas uusi poste kuskil on.

Päevas võin foorumis 13 tundi järjest ka olla kuigi uusi poste ei tule või mida iganes.

Kunagi rsiga oli küll sõltuvus, kuid kuna enamus klassist quittis siis mõtlesin mina kah quitida, klassivennad aga ei pidanud vastu ja mängivad siiski kõik edasi :P

 

vahet pole, et 2006 siia liitunud siiamaani saab siin oldud ja kõik on fain.

ega mõnikord tõesti midagi teha pole aga muudes foorumites samuti midagi ei toimu :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on sõltuvus sellest foorumis, iga sekund on vaja klikkida, "Märgi kõik teemad loetuks" ennem seda veel vaadata seitse korda kas uusi poste kuskil on.

Päevas võin foorumis 13 tundi järjest ka olla kuigi uusi poste ei tule või mida iganes.

Kunagi rsiga oli küll sõltuvus, kuid kuna enamus klassist quittis siis mõtlesin mina kah quitida, klassivennad aga ei pidanud vastu ja mängivad siiski kõik edasi :P

 

 

 

Olin kah kunagi nüüd hea seegi et päevas siin 20 minti oldud


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ei veeda tglt üldse arvutis aega eriti,päevas vb 3-4 tundi-

Tulen koolist kell 3 igaäev,söön kodus midagi ja siis trenni. ja kell veerand üheksa trennist koju ja siis vaatan kas viitsin ja jõuan õppida ,Ja kui trenni pole siis olen väljas.

 

Nonii, kell 3 jõuad siis koju, sööd ja oletame sinu jutu järgi, et siis kell 4 on trenn. Trenn kella 8-ni. Ja see teeb 4 tundi trenni? Ja siis esimene lause, mida ütled, et päevas 3-4 tundi arvutis.

 

Häh, ulme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Njaa, eks suht paljud on sõltuvuses rsist.:)

Tehke rohkem trenni ja ärge olge nii palju arvutis.:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen Quitind 10+ korda :D

siis tulen aga foorumisse ja jälle tuleb rsi isu peale ja login sisse :(


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Pure Goalid:

Att 60 [Almost done]

Str 83 [tegemisel

Def 20- DONE!

Range 90 [Tegemisel]

Magic 82 [tegemisel]

Prayer 52-DONE!

hp 70+

 

 

th3_m3nu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen Quitind 10+ korda :D

siis tulen aga foorumisse ja jälle tuleb rsi isu peale ja login sisse :(

 

Hmm..Rs isu . Sellist asja pole mul kunagi olnud:D , Rs lihtsalt igav ajaviide minu jaoks:) , Kui viitsin siis käin sees,aga muidu on palju muid ja paremaid tegemisi.

 

Nonii, kell 3 jõuad siis koju, sööd ja oletame sinu jutu järgi, et siis kell 4 on trenn. Trenn kella 8-ni. Ja see teeb 4 tundi trenni? Ja siis esimene lause, mida ütled, et päevas 3-4 tundi arvutis.

 

Häh, ulme.

 

Ma ei tee igapäev trenni;) 3 KORDa nädalas teen sellist tõsist,muidu kui niisama isu tuleb teen mingit lahjat jalka toksimist või kossu;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.