Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer JÄlle ****** KÜll Ma Kurat Peksaks Selle Rainerstl MÄttasse Kui Saaks

Soovitatud postitused

RainerStl foorumis. Msn on kah [email:179ocwb8]rainerstl@hotmail.com[/email:179ocwb8]. Rate kautaja on nomatteri oma (digidatacdr), tähendab et nomatter on tagasi...... vitupea raisk, moded plz ärge mulle blocki toppige nah, saate isegi aru mis need värdjad meiega siin teevad kui niigi raha vähe... :mad:

Panen homme õhtul pildid kh, preegu magama, tõestused olemas, 6 pilti (ytleb et pole smsi saanud) vaatasin et teisel vennal oli kah samamoodi olnud. PALUN BANNIGE TA IP ÄRA MITTE AINULT KASUTAJA!

Tegelt oma süü kah natukene et alati ****ipeade otsa komistan. ok bye

 

tal nigunii bannimise j2rel j2lle uus kasutaja.. head ööd :confused:

 

-------------------------------------------------

 

Sain siis tänu dzmasterile pildid kätte kaustast ja aitäh talle selle eest.

 

 

35042651du6.png

 

89718054bx8.png

 

92806789vb3.png

 

16897531se7.png

 

68293762ns3.png

 

26501231wx9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
RainerStl foorumis. Msn on kah [email:2mgm5l3m]rainerstl@hotmail.com[/email:2mgm5l3m]. Rate kautaja on nomatteri oma (digidatacdr), tähendab et nomatter on tagasi...... vitupea raisk, moded plz ärge mulle blocki toppige nah, saate isegi aru mis need värdjad meiega siin teevad kui niigi raha vähe... :mad:

Panen homme õhtul pildid kh, preegu magama, tõestused olemas, 6 pilti (ytleb et pole smsi saanud) vaatasin et teisel vennal oli kah samamoodi olnud. PALUN BANNIGE TA IP ÄRA MITTE AINULT KASUTAJA!

Tegelt oma süü kah natukene et alati ****ipeade otsa komistan. ok bye

 

tal nigunii bannimise j2rel j2lle uus kasutaja.. head ööd :confused:

 

Tasa tasa lol nii närvi kah ei tasu minna , sa võtad küll seda tõsiselt aga kui mõtlema hakata siis mängu pärast kedagi mätasse peksma.

Ennem peaksid quitimise peale mõtlema.

Njh igatahes edu piltidega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tasa tasa lol nii närvi kah ei tasu minna , sa võtad küll seda tõsiselt aga kui mõtlema hakata siis mängu pärast kedagi mätasse peksma.

Ennem peaksid quitimise peale mõtlema.

Njh igatahes edu piltidega

 

fakk, isa tuli arvutisse hommikul ja vaatas et midagi on viga arvutil, tegi shut downi ja nüüd koge desktop tyhi :mad: pildid olid kah desktopil , no mida veel võiks ***** minna...

 

fakk küll on ikka *****s küll see asi, algul saan scammi ja siis kaotan veel tõestusmaterjaligi ära ....poleks ime kah kui ta kuidagi mulle väikese krutski saatis kuidagi netist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heh, Esiteks.

1) Sul olid need arvuti desktopile salvestatud, siis sinna nad peaksid ka peale restarti jäema.

2) Kui tõestusmaterjale pole, siis Nagu Siia teemasse on suht mõttetu postitada.!

3) ÕIGEKIRI.!!!

4) ROPENDAMINE KEELATUD.!

5) Miks seda tehingutes ei kajastu.?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wannabe mod

1)ütles ju et paneb homme

2)on küll mõtet et teisi ette hoiatada

3)kui sa ajad seda õigekirja nii väga taga siis sa peaks iga postituse selle uuesti kirjutama, sest ma ei usu et kõik viitisid nii täpselt kirjutada

4)kas sina siis pole vihsaelt kunagi ropendanud?

5)mis mõttega ta tehingu paneb kui ta teeb kohe uue kasutaja


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Heh, Esiteks.

1) Sul olid need arvuti desktopile salvestatud, siis sinna nad peaksid ka peale restarti jäema.

2) Kui tõestusmaterjale pole, siis Nagu Siia teemasse on suht mõttetu postitada.!

3) ÕIGEKIRI.!!!

4) ROPENDAMINE KEELATUD.!

5) Miks seda tehingutes ei kajastu.?

 

1) mina ei tea mis juhtus aga kogu desktop on läinud. kaasaarvatud arvutimängud cs, gunz jne.

2)mul oli 6 pilti sellest kõnest mis meil selle ****ga oli

3)keda see õigekiri huvitab kui mingi **** ytleb et ma sokin ja 11 aastane olen? saame kokku tolle vituga siis n2eme kes meist 11 aastane **** on

4) banni mind ära siis kurat, ainult normaalseid bannitaksegi ju siin, eriti aru ei saa et scammereid scammitakse.

5)vaata uuesti sitakott

 

ma pole hullemat sokki näinud.

Igatahes. vend väidab "saatsin smsi saatsin smsi" miks mul sol'e pole?

mingi 11.a. tatt kes üritab välja pressida ja laimata.

 

KURAT teised võiks ise kah trükkida otsingusse digidatacdr , tuleb kohe lahti aken kus kirjutatakse et selle nimega on "nomatter" e tuntud scammer siin foorumis juba ammu.

Kes siin sokib? saame kokku, ma näitan sulle sõnumit ja siis kütan sulle lõuga et sa kunagi seda saand pole värdjas.

Rainer sitakott, tee siis rate saabunud solide ajaloost pilt? ja saada mulle ning võta see block maha msnist.

mina ja 11. aastane? keegi on vist päris vähe siin lauaviina joond vms. kurat tõesti mine aja minu 23, midaiganes sollide eest oma peldikus puskarit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasa tasa lol nii närvi kah ei tasu minna , sa võtad küll seda tõsiselt aga kui mõtlema hakata siis mängu pärast kedagi mätasse peksma.

Ennem peaksid quitimise peale mõtlema.

Njh igatahes edu piltidega

 

Noob, kui ise scammi saaksid, siis oleksid kah närvis.

Ma sain 50M scammi, olin kah närvis, proofi mul ei old ja nii see jäi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noob, kui ise scammi saaksid, siis oleksid kah närvis.

Ma sain 50M scammi, olin kah närvis, proofi mul ei old ja nii see jäi.

 

T*a kes sinu käest küsis atm, ega kõik siin sinusugused ei ole kes närvi lähevad.

Ei ole ma vähe scämmi saanud jne sa mõtle ennem kui midagi ütled.

Ja viimaseks sebi tõestus kui ei siis st*u

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
T*a kes sinu käest küsis atm, ega kõik siin sinusugused ei ole kes närvi lähevad.

Ei ole ma vähe scämmi saanud jne sa mõtle ennem kui midagi ütled.

Ja viimaseks sebi tõestus kui ei siis st*u

 

 

mis sa ahv kargad siin. postide lisaja. Ja kinnitan sulle et minu versioon on õige, missiis et pole pilte enam aga see on õige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Desktopilt on VÕIMALIK asjadel kaduda, endalgi juhtub seda u 1 kord kolme kuu jooksul - põhjust ei oska ettegi kujutada - ja sellepärast ei salvestagi midagi sinna. See mis sa rääkisid, kattub 100% minu juhtumitega (isegi see, et asjade kadumise avastas keegi teine) Kas koos asjadega kadus ka midagi muud? kui sama mis mul(meelega ei kirjuta mis mul oli:D) siis vist see sama asi mis mul ja võin rääkida kuidas ma oma asju taastanud olen.

 

PS: Mul ei kadunudki midagi, lihtsalt windowsi acci osade kaustade aadress muutus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis tervist! Ma olen Imhostingu suhtelislt hea tuttav, tegin täna pilti ka tema mobiilis olevast sõnumist, kuid eriti hästi sealt midagi näha pole. Paistab mingi väike kribu-krabu. Aga ikkagi, laen kohe pildi üles imagehacki ja siis kirjutan siia SMS-i sisu, selle järgi saate võibolla natukenegi tõendust. Aga tõesti, kui ei usu, siis võib vabalt temaga kokku saada, tal on see sõnum ilusti telefonis olemas.

 

dsc00543kp0.th.jpg

dsc00544fc0.th.jpg

 

Ja siis SMS-i sisu, mille salvestasin enda telefoni peale: Raha on lisatud kasutajale digidatacdr. Sellelt telefonilt saad lisada veel 950.00 EEK-i. Limiit kehtib 30 päeva.

 

Aa, ja see desktopi viga võib ka selles olla, et vahel Windows tahab faile tihendada ning tuleb ette see krdima kasutamata shortcuttide kustutamise viisard. Olen ka ise märganud, et vahel see märgib mul selliseid faile ära, mille alles eile/üleeile installisin, kuid kasutada pole jõudnud. Ja kui tal isa tõesti arvuti juures juhtus olema, siis vbla ta pani lihtsalt next jne... Ah kes teab, igatahes mina olen seda SMSi oma silmaga näinud ning kui mõnel siin natuke mõistust oleks, siis ta leiaks Nomatteri veel ühe variaccounti üles.... Räägin pärast Rapidiga kh, vast saab natuke targema vastuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis sa ahv kargad siin. postide lisaja. Ja kinnitan sulle et minu versioon on õige, missiis et pole pilte enam aga see on õige.

 

Nii ma sooviks teada mida ma sulle nüüd tegin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aa, ja see desktopi viga võib ka selles olla, et vahel Windows tahab faile tihendada ning tuleb ette see krdima kasutamata shortcuttide kustutamise viisard. Olen ka ise märganud, et vahel see märgib mul selliseid faile ära, mille alles eile/üleeile installisin, kuid kasutada pole jõudnud. Ja kui tal isa tõesti arvuti juures juhtus olema, siis vbla ta pani lihtsalt next jne... Ah kes teab, igatahes mina olen seda SMSi oma silmaga näinud ning kui mõnel siin natuke mõistust oleks, siis ta leiaks Nomatteri veel ühe variaccounti üles.... Räägin pärast Rapidiga kh, vast saab natuke targema vastuse.

 

Vanematega on üldse see jama, et arvuti kipub alati nende juuresolekul "täiesti ise" rikki minema, nagu väikse tite klaas kildudeks.:D:P ple midagi parata, aga ma ei taha siiski lasta selle kaebajal aint next öelda ja ootan mis tal koos failidega veel kadus. Kui kattub siis...

 

PS: Nomatteri ip bannimiseks ei peagi see vaidlus kuhugi jõudma, lihtsalt eelmiste asjade eest suur(terve vahemik mitte nagu CS-is) ip bann

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ülla ülla... Tead Nomatter sa võid kassiperSse käia!!! http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=16862

Imelik nimi sul accountile pandud, haiseb vägagi su rate kasutaja järele.

 

Ja üldiselt, mai saa aru miks kõik imestavad, kui jälle keegi scammi saab, vanad banni saanud scammerid siblivad teie endi ninade all mitmete accountidega ringi! Mis te ise arvate, et miks normaalsemad inimesed siit kaovad!?!?!?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Muide, tulin preegu arvutisse ja viskas kaks korda ette kasti milles oli tekst järgmine:

 

Windows cannot load the locally stored profile. Possible causes of this error include insufficient security rights or a corrupt local profile. If this problem persists, contact your network administrator.

 

 

DETAIL - An I/O operation initiated by the registry failed unrecoverably. The registry could not read in, or write out, or flush, one of the files that contain the system's image of the registry.

 

ma midagi uut ei tõmmand enam arvutisse eile aga arvan miskipärast et see desktopivärk kordus.

keegi võiks ära tõlkida selle eesti keelde, ma ise arvuti keelt ei valda hästi

 

no pic no proof, mõtetu teema.

 

 

.. sellist vastust ütlevad tõesti ainult süüdi olevad idioodid.. miks muidu oleks sa siia vastand?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda, et kui NoMatterile tehakse Ip ban, on see vaid sekundite küsimus, mil tal juba uus Ip.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No seda küll jh... Lihtsalt nõme on vaadata, kui avastatakse nomatteri mingi uus account, saadakse banni, siis hoiatatakse teistele ning tasu üldse siin kellegi hoiatamise eest on täissõimaine?!?!?!? No muidugi selle foorumiga ei seo enam mind mitte miski, lihtsalt tulin oma tuttavat kaitsma, sest õiglus on tema poolel. Aga muidu jhm, nomatter sa oled **** mees, saab siit banni ja siis isegi rate kasutajat ei oska muuta, no kui taun olla võib? Isegi nonscammer on targem! Lihtsalt kahju, et Rapidil aega pole selle foorumiga tegeleda, eks need kasutajad kes minuga samadel aegadel liitunud mäletavad küll, kui meeldiv foorum see oli, kõik said omavahel läbi ning koos käidi üritustel, võideldi scammerite vastu jne....

EDIT: vanasti olid moded nagu jumalad, nad aitasid teisi, kunagi ei scamminud, ega sõimanud sind täis... Nüüd ei julge nendega enam rääkidagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide, tulin preegu arvutisse ja viskas kaks korda ette kasti milles oli tekst järgmine:

 

Windows cannot load the locally stored profile. Possible causes of this error include insufficient security rights or a corrupt local profile. If this problem persists, contact your network administrator.

 

 

DETAIL - An I/O operation initiated by the registry failed unrecoverably. The registry could not read in, or write out, or flush, one of the files that contain the system's image of the registry.

 

ma midagi uut ei tõmmand enam arvutisse eile aga arvan miskipärast et see desktopivärk kordus.

keegi võiks ära tõlkida selle eesti keelde, ma ise arvuti keelt ei valda hästi

 

 

 

 

.. sellist vastust ütlevad tõesti ainult süüdi olevad idioodid.. miks muidu oleks sa siia vastand?

 

Ongi sama lugu mis mul kurat, msnis seletan kuda asjad tagasi saab(kui saab, ma olen aint 2 korda seda reind endalgi)

 

No seda küll jh... Lihtsalt nõme on vaadata, kui avastatakse nomatteri mingi uus account, saadakse banni, siis hoiatatakse teistele ning tasu üldse siin kellegi hoiatamise eest on täissõimaine?!?!?!? No muidugi selle foorumiga ei seo enam mind mitte miski, lihtsalt tulin oma tuttavat kaitsma, sest õiglus on tema poolel. Aga muidu jhm, nomatter sa oled **** mees, saab siit banni ja siis isegi rate kasutajat ei oska muuta, no kui taun olla võib? Isegi nonscammer on targem! Lihtsalt kahju, et Rapidil aega pole selle foorumiga tegeleda, eks need kasutajad kes minuga samadel aegadel liitunud mäletavad küll, kui meeldiv foorum see oli, kõik said omavahel läbi ning koos käidi üritustel, võideldi scammerite vastu jne....

EDIT: vanasti olid moded nagu jumalad, nad aitasid teisi, kunagi ei scamminud, ega sõimanud sind täis... Nüüd ei julge nendega enam rääkidagi.

 

Nomatter kasutab järelikult ühte progra mis su ip lihtsalt kasutuks muudab, ei hakka seda siia kirjutama, muidu tekkib veel unbannable scammereid:P

 

Tuleks teha kuhugi suur sticky teema kuhu kogutakse suuremad scammerid ja kõik nendega seonduv, siis tuleb neil igaks otsak stäitsa uus alus teha.

 

 

Edit: oligi sama jama mis mul ja nüüd asjad leitud. Jälle üks nomatter busted.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BUSTED

 

Aitasin tal pildid tagasi saada ja nagu näha oli mida taastada. VägevVärk ehk nomatter võib nüüd koju kerra tõmmata või ausad inimesed rahule jätta(scammi Brine kui tahad:D)

 

EDIT:nagu näha on nomatter müügis, pumbatakse teda jub aõhku täiski

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.