Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem !neg tehing!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere!eile tahtsin nakedfishil osta stakeri 100.- eest kahjuks mul ei salvestanud arvutisse juttu millest rääkisime.

Lasi üle 100.- andis oma numbri enne seda .Alles helistasin ja Räägime.

 

Nakedfish:

nu shto ti hosesh durak?

RICOH:

anna mu 100 krooni tagasi,milleks negatiivse vastu paned kui syydi selles oled?

Nakedfish:

Niisama,kellega ma räägin üldse?

RICOH:

Sa räägid ricohiga .

Nakedfish:

aa,selge.

RICOH:

annad mu raha tagasi?

Nakedfish:

njmh! ja siis pani toru argile.

 

Ja veel asi selline et Nakedfish on Zeckee mis oli siin kunagi tal oli kaks kasutajat ja kaks msni [email:971mbl6z]v1ssu@hotmail.com[/email:971mbl6z] ja [email:971mbl6z]zecke-@hotmail.com[/email:971mbl6z].

 

üks päev ma ei teadnud et naked on zecke

kirjutas mulle pmi lisa [email:971mbl6z]zecke-@hotmail.com[/email:971mbl6z] kui tahad veel kasutajat osta .ja hakkasime juttu ajama.

Kahju et mul pole tõstusi.Äkki kui sa nakedfish paned ise meie jutust pilte ?Ära provigi midagi välja lõigata ole mees.

Tema pärast ma ei läinud muusikatundi panin 175 arvele ostsin 3 m na hrvatskomi jaoks aga tahtsin osta ka stakei ja kui nadud oli siis läks off. see oli mu ema viimane raha !osta elu,otsi tööd.

Palun mu negatiivne maha võtta :(

 

Võib-olla on võimalik adminil vaadata kustutatud sõnumite arhiivis mida nakedfish mulle kirjutas`?

seal on see et lisa mind [email:971mbl6z]zecke-@hotmail.com[/email:971mbl6z] kui veel tahad

 

 

 

EDIT!

HELISTAS JA LUBAS NÄDALAVAHETUSEL 100 tagasi maksta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
teada asi et ta on zeckee ju.

 

ma arvasin et nüüd ta ei scammi aga scammis lubas 100 tagasi anda nädala vahetusel.

palun neg maha võta mul kui tal kui saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.