Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mulle meeldib see laul

Soovitatud postitused

30.11.2007 toimub enreque kontsert saku suurhallis.

piletid on küll välja müüdud, aga kui näiteks bronne tavaliselt ei osteta kõik 100% välja, et kui soovi piisavalt on, võid kuidagi pileti saada.

mingi 25% tõenäosus on, et ma lähen sinna tööle kah, aga samas, ma ei viitsi eriti mingis mõttetus suitsunurgas passida.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
30.11.2007 toimub enreque kontsert saku suurhallis.

piletid on küll välja müüdud, aga kui näiteks bronne tavaliselt ei osteta kõik 100% välja, et kui soovi piisavalt on, võid kuidagi pileti saada.

mingi 25% tõenäosus on, et ma lähen sinna tööle kah, aga samas, ma ei viitsi eriti mingis mõttetus suitsunurgas passida.

irw, et sa turvana ?

ma loodan, et ikka lähen sinna. Ostan irl kellegilt pilti kah, või ostan kohapealt.

Msnis küsin su mobl number siis: vbl isegi kohtume :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei noh, midagi isikliku, aga päris oma numbrit ma nüüd ka ei hakka andma.

teiseks, nagu ma ütlesin, suht vähe tõenäosus, et ma lähen sinna.

kolmandaks, ma olen ametlikult valvetöötaja. vb selleks ajaks läbin ka turvamehe koolituse, aga turvamees peab olema 21. eluaastat, ma olen 19.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei noh, midagi isikliku, aga päris oma numbrit ma nüüd ka ei hakka andma.

teiseks, nagu ma ütlesin, suht vähe tõenäosus, et ma lähen sinna.

kolmandaks, ma olen ametlikult valvetöötaja. vb selleks ajaks läbin ka turvamehe koolituse, aga turvamees peab olema 21. eluaastat, ma olen 19.

 

Ok, mõistan !

 

sorri :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.