Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rs2Eesti Chat Nüüd ka SwiftSwitch'is !!!

Soovitatud postitused

VIP

SwiftSwitch'i saab tõmmata Siit : http://www.swiftswitch.net/index.php?page=downloads

 

Rs2Eesti chat'i nimi on : #rs2eesti

 

1. Tulles Chatti, palun sisestage oma Rs2Eesti kasutajanimi!

 

2. Chatis saab rääkida kõigest, mis puudutab Rs2Eesti't ja üldse Runescape'i. Saab kiiresti vastuse küsimusele ning seal on alati keegi, kes sind aitab.

 

3. Admini ning Moderaatori staatust ärge küsige. Need tuleb välja teenida (Erandiks Rs2Eesti Adminid ja Moderaatorid.)

 

4. Palun ärge kirjutage caps lock'iga ja värviliselt! V.A Admins ning Moded kui neil midagi tähtsat öelda on või on mingi teade!

 

5. BOT'ide kutsumine ilma loata RANGELT keelatud. Meil ei ole vaja sinna botte, et mänge mängida ja ma ei tea mida kõike veel! Ühest bot'ist piisab, see bot on RuneScript! Kui teile ei piisa, siis on olemas selline chat nagu #bots! Seal minge nibige vms..

 

6. Ärge spammige, ärge flame'ige ja käituge kenasti siis.

 

Mõni õpetus ka chatis orienteerumiseks :

 

* KUIDAS KASUTAJANIME REGISTREERIDA ?

 

1. Klikite chati kohal (paremal) oleva ''R'' tähe peale. Siis panete oma parooli sinna ning e-maili, kuhu saadetakse teile kiri!

 

2. Maili peale tuleb teil kiri ning sealt kirjast on vaja teil sellist asja : /ns confirm KOOD

 

3. Selle kirjutate chat'ti ning siis tuleb teile ette, et teie nimi on registreeritud!

 

4. NOTE! Kui tulete uuesti sisse, vajutage ''I'' tähte! See tähendab Identify! See on kasulik selleks, et chat tuvastaks teid! Kui olete rs2 liige, siis saate sinna Voice! (s.t : saate endale pluss märgi nime ette.) Kui tulete sisse, vajutage ''I'' tähte ning see pluss tekib siis! Muidugi ma pean enne teile panema selle ranki! Kellel ei ole, siis PM'ige mulle siin.

 

* Kui tahate kellelegi pm'ida, double-click ta kasutajanimele, mille leiate paremalt tulbast!

 

* Kui te peate lahkuma mingiks ajaks, võite muuta ajutiselt oma kasutajanime! See käib nii, et trükite sisse : /nick omanimi[away] NB : Peale /nick'i jätke tühik, kuid peale nime ärge tühikut jätke ning kirjutage kohe nime järel kantsulgudega kas siis [away] või [brb] või midagi muud. Kui nime taha jätate tühiku või /nick'i taha ei jäta tühikut, ei salvestu teie muudatud.

Kui saabute tagasi, muutke see tagasi nii : /nick kasutajanimi.

 

Näide : /nick Neitsi[poes] Käisin poes ära : /nick Neitsi

 

* Kui tahate, et chat'i leht oleks taas valge ning tekstist puhas, trüukkige /clear ning vana tekst kustutatakse ära!

 

Muud reeglid :

 

1. Ärge tulge sinna halama, et saite scammi omade käest vms. Selle jaoks on siin foorumis teemad olemas.

2. Kui 2 tükki hakkavad tegema chatis mingit trade'i, siis hakake PRIVAS rääkima!

 

NB : Kui kellelgi jäi midagi arusaamatuks või on küsida, võib julgelt siia postitada! Aitan välja. :)

 

Tänan! Ootame siis külla. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on mõttetu et adminid ja moded saavad half opi ja opi staatuse kuna nad nagunii seal ei käi:rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see rs2eesti chat oli olemas juba 1aasta tagasi lihtsalt keegi ei käind seal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
see on mõttetu et adminid ja moded saavad half opi ja opi staatuse kuna nad nagunii seal ei käi:rolleyes:

 

No ma võin siis teisi ka panna, kuid nad peavad selle ära teenima. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõttetu channel.

neitsi bannis heast peast ära


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline I R l0w Def
mõttetu channel.

neitsi bannis heast peast ära

Lammas.

SA olid Ssiga ja IRciga mõlemaga sees chatis.

Pole meie mure kui nii loll oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kle ma korraks tulin mõlemaga ja teie aju ei võta välja ka et kui ircist ära bannida siis tuleb ip ban ju


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mõttetu channel.

neitsi bannis heast peast ära

 

Heast peast ei olnud siin midagi. Sa kutsusid oma botte sinna koguaeg. Mõttetu ju.. ja siis hakkasid veel targutama ka seal! On vaja nii lapsik olla! Seal on üks bot ja see on RuneScript! Kui sul neid commande nii vaja on, siis saad rahuldatud ennast chatis #bots

 

Nii, et ei olnud midagi heast peast + kes sul käskil üldse tulla chatti siis laimama! Chat on rääkimise jaoks, mitte mingi Bot'i mängude jaoks vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heast peast ei olnud siin midagi. Sa kutsusid oma botte sinna koguaeg. Mõttetu ju.. ja siis hakkasid veel targutama ka seal! On vaja nii lapsik olla! Seal on üks bot ja see on RuneScript! Kui sul neid commande nii vaja on, siis saad rahuldatud ennast chatis #bots

 

Nii, et ei olnud midagi heast peast + kes sul käskil üldse tulla chatti siis laimama! Chat on rääkimise jaoks, mitte mingi Bot'i mängude jaoks vms.

 

runescript läks minema millegipärast ja siis kutsusin plasma ja teised kutsusid ka botte.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
runescript läks minema millegipärast ja siis kutsusin plasma ja teised kutsusid ka botte.

 

No ma oleks tagasi kutsunud ju kohe. Sa kutsusid juba RuneScripti ajal ka botte sinna. Oma plasma ja ma ei tea, kes seal oli.

 

Btw ma võtsin banni maha. Ära enam kutsu sinna neid botte, kui sa chatti külastad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ma oleks tagasi kutsunud ju kohe. Sa kutsusid juba RuneScripti ajal ka botte sinna. Oma plasma ja ma ei tea, kes seal oli.

 

Btw ma võtsin banni maha. Ära enam kutsu sinna neid botte, kui sa chatti külastad.

 

seda teist ma ei kutsund aga äitäh et maha võtsid:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
seda teist ma ei kutsund aga äitäh et maha võtsid:)

 

Palun, palun. :)

 

Aga nüüd panin reeglitesse ka. Tegelt jah. Oleks pidanud ennem juba panema. o_O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht mõttetu... migni suvakad tüübid teevad chati jne ja sisi hullud adminid seal.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
et siis lausa rs2eesti chat? hea, et juhtkond ka sellest teada sai.

 

rs2eestile on proovitud juba päris mitu chatti teha, kõik kukkusid läbi, miks sa arvad, et see on parem?

 

Ma polnud teadlik, et on üritatud ennem ka teha. Ma panin nimeks ikka #rs2eesti, mis tundub ikka nagu õige chat selle foorumi inimestele. Ning chat'i areng läheb uskumatult hästi. Tule vaata.

 

Vabandust, et sulle ei öelnud, kui chati tegin ? :O

 

Pole hullu, elab üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja sa oled ka mingi karm lahe mode enda arust?

olengi karmlahe lihtsalt räägin et mingi suvakas tuleb esindama pmst rs2eestit ju.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
olengi karmlahe lihtsalt räägin et mingi suvakas tuleb esindama pmst rs2eestit ju.

 

What is your problem ? Ma ei esinda kedagi seal ju..

 

On sul midagi selle vastu, et ma selle chati tegin ? Kui on, siis palun, ütle!

Sinu kui moderaatori õigused on siiski minu omast nii chatis kui ka foorumis üle ja ma olen sellest teadlik.

 

Need, kes on sinna chatti tulnud, on sellega väga rahul ning nad on normaalsed inimesed ka, kellega on hea juttu puhuda ning enamus arvavad, et sinna peaks ikka rohkem inimesi ka liituma ning rs2eesti'le on chatti vaja...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.