Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maddewil14-Str pure-

Soovitatud postitused

Tere tulemast minu threadi!

 

 

1: Tutvustus.

2: Goals.

4: Pank

5: Viimane saavutus.

6: Muu informatsioon.

7: Thanks list.

 

1: Tutvustus-Olen 14 aastane,elan Harjumaal(täpsemalt ei ütle:D).Rsi hakkasin mängima umbes 2 aastat tagasi.Olen teinud mitu-mitu-mituuu erinevat kasutajat ja olen neist ära tüdinenud...=D Seejärel otsustasin teha str pure/mageri.Et siis here we go!

 

2: Goalid-

Hetkel/lühitulevikus/tuletulevikus

 

Att:40/40/40

Str:55/60/99

Def:1/1/1

Range:1/60/99

Prayer:31/31/31

Magic:38/41/59

Hp:46/55/99

Cb:46/50/70

 

3: Stats-

statsnd1.png

 

 

4: Pank-

bankkf4.png

 

 

5: Viimane saavutus-Str 55

 

 

6: Muu inff-Kui tahad mind lisada et pkda,annetada,dmida,abi küsida/anda või niisama chattida siis lisa mind või kui ma offline-siis ma pkin ja private chat friends=D,siis liitu clan chatiga(T_E_X_P_N_A).

 

7: Thanks list:

Zamy X Monk-Hea sõber,tegi esimese donate ja abistab mind treeningkohtadega jne jne.

T E X P N A-Hea teammate,funnid dmid on olnud:).

 

Et siis rate or hate!Kriitika ja soovitused oodatud(kriitika mitte eriti aga ikkagi,nati võib:D )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ilus päevik. Algus on hea. Aga soovitan teha ranget ka 70 memberis, et d`hide asju kanda. Tasuvad ära. Aga muidu praegu annan 5/10.

 

Tänud.Võib-olla teen range 70 kui suuremad statsid(60 80+ 1) on...Mõtlesin mingi mage/melee segu teha aga ei viitsi suht.Vb siis jah range 70,kui p2p otsa saab siis hea range/2her.

 

:D:D

Edu arendamisega...

Arengu ruumi on veel :)

praegu 5/10

 

Õhtul kui wildi lähme annan sulle 8 str ammyt veel :)

Thänkens....

On jah,nagu täiega veel:D.

Nojah,ty.

 

 

:)

 

 

Anyway thanks,strength 49 btw.Varsti pkma ja kõik cb 35-45 oodatud,kell 18:00.Liituge T_E_X_P_N_A clan chatiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.