Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Küsimus Banni kohta ..

Küsimus

VIP

Tere. Kas keegi teist on saanud reporti IRL tradega ning seejärel saanud bannist vabaks või noh üldse nagu... Et on reporditud irl trade eest ning ei olegi banni saanud ?

 

Mul juhtus nii. Kuigi see polnud irl trade lol!

 

Noh, sain võla tagasi lihtsalt, kuid ei pannud midagi vastu ning saime banni! ^^

Aga see suht müstika, et mul oli enne seda vahejuhtumit 0.00 black marki ning mu last chance appeal denied'ti viie sekundiga! Olen saatnud nüüd korduvalt kirju, kuid keegi ei võta vaevaks infot üle kontrollima vms.

Keegi teaks, kuhu täpsemalt peaks saatma, et saada privaatset vastust ? -.-

 

Tänades ette, Tanel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline blu

Kui tahad neile kirjutada siis ---> runescape.com --> Comment on our service --> Sealt otsi see ---> If this does not answer your question then you can contact us by sending in a Privacy Concern Message.

Üldjuhul ei võeta kelleltki banne maha, aga proovida võid. sad_mini2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
aga kunagi on ikka esimene kord seega soovitan kirjutada ja rääkida neile täpselt ära mis oli ja natuke pugeda.

 

 

Oi jumal! Ma olen neile saatnud mingi üle 10 kirja. Koguaeg suht sama vastus. Mõnedes kirjades olen ikka pugenud ka. :P

Aga jah. Ma ju ei oska öelda, kas olen kunagi saanud privaatset vastust.

 

Pm ma olin bann'iga juba leppinud, kuid siis nägin rs forumis ühte postitust, kus räägiti ka sama asja ning üks ütles, et tal mingi sõber saatis ka korduvalt kirju, kuni lõpuks mingi nice mod vaatas asja läbi ning sai un-ban.

 

Mõnedes kirjades mainib jagex ikkagi, et see pole koht appealimiseks ning kui veel saadad kirju, siis blockime su kirjad ära vms..

 

Aww... ma ei tea, ma oleks nõus vist up to 5000.- maksma, et acci tagasi saada.

 

Nii retro lihtsalt.. The feeling.. :$

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mul suht sama jama kuid mul on natuke hullem mul on 17,1 blackmarksi:D

kuna olin dumb et tegin sõbraga suht koostõõd nüüd olen täna kaks kirja saatnud ühele vastati mingi et teil oleks võimalus jne...

aga noh sama asi oleks nõus maksma 5000 eek-. kuna minu arendatud koguaeg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Palju sa muidu üle tradesid ilma asju vastuandmata, et banni said?

 

ennem 10m.... selle stakega. Siis oli nii, et ta küsis korraks 3 m tagasi...kuna ta tahtsis stakega ikka up'i jääda. Andsin talle tühjalt 3m... Siis saigi up'i ning andis tolle samuse 3m + veel 3 milli mulle tühjalt.

 

Banni said :

 

Mina

Tema, see sõber noh.. 2 accoundiga (vic..)

Ja mingi paar ülikuulsat staker'it ka.

Mingi eestlane ka lvl 126. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Kunagi ära trade tühjalt, seda ei pea reportimagi, lihtsalt autoban. Kui raha üle annad tee duel arenal stake.

 

 

Ikka peab küll! Jagex ei kontrolli lampi selliseid trade'i ju.

 

 

 

 

 

 

Ei kontrolli ju ? :D

 

 

Ma olen muidu niisama ka lampi andnud asju noobidele ja ei kontrollita...

 

Aga jah..väheke hilja moraali lugeda... :P

 

Umm.. kas maili kaudu ei saa neile kirja saata vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Cemtey

nad loevad su kirju ka siis kui saad automaatse vastuse et oled perm banned ja kõik.

endal üks ülivana kogemus kus olin perm banned ilma otsese süüta.

 

kuna ma ei suutnud neile ära selgitada 400 tähemärgi sisse oma lugu siis mind ei võetud tõsiselt.

seepeale uurisin välja nende meili aadressid telefonid ja värgid ning hakkasin siis nende kaudu asju ajama .. telefonis kaugele ei jõudnud kuna süüdistati meiliaadresside spammimises "how can we unbann you? you're literally spamming us with emails. loads and loads of emails."

 

no siis oli mingi 5000 - 15 000 meili saadetud erinevatele jagexi aadressidele.

automaatsete spammimis programmidega.

 

kuna telefoni teel kusagile ei jõudnud välja arvatud sinnamaani et selle peale ütlesin neile et okei, lasen tuttavatel kohe ära lõpetada spammimise.

 

kirjutasin arvutis mõnusalt pika kirja kus kõik kenasti ära seletatud oli, printisin välja ja faksisin neile. paar tundi hiljem sain runescape meilboxi kirja et minu faksitud appeal on läbi loetud ja arvestatud ning võin nüüd jälle mängima asuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Suht h2sti l2ks siis sul (Y) aga jah ise olen ka sama asjaga kokku puutunud aga jah acc oli liiga jama selle jaoks et taastada


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Cemtey
Nii saab neid terroriseerida jh, aga see ongi nii mahukas

Just terroriseerida ei ole eriti mõtekas.

 

Tuleks oma jutt nendeni toimetada, sedasi et nad seda märkaksid ja et nad seda ka arvestaksid. Minu puhul loeti seda koheselt, võimalik kuna ma selle värgi nii üles kiskusin.

 

Igatahes spammimine ei olnud seal hea mõte ja see oli ka mingi 3 - 4 aastat tagasi või nii.

 

Igatahes kui keegi kavatseb neile lihtsalt silma hakata siis üks viisakas kiri posti teel, või siis faksi kaudu, peaks asjad paika seadma. Muidugi juhul, kui sa tõesti süütu oled ja suudad selle neile selgeks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.