PDA

View Full Version : SCAMMER"Joosu"

vibumees
28. oktoober 2007, 23:36
Lasi siis steam accoundi üle.Ostsin temalt maksin ette 3M kuna üksgi MM ei tulnud terve päev sisse ja Middleman ei viitsinud terve päev Mm'ida.
Mis mul muud üle jäi.Peale selle kui olin 3m andnud lahkus ta msnist.
http://img218.imageshack.us/img218/2568/07okt28232518wp2.jpg (http://imageshack.us)
Varsti saan teada ta Irl andmed ja asi läheb menti.

Tere.
28. oktoober 2007, 23:38
Joosu tahtis mind ka steamiga kunagi scammida ostsin ja sain vac banned kui natuke usisin teda foorumis ja msn kohe andis uue mis on tänapäevani minukäes.
vibumeest ta aga scammis ja blokkis msn kui invitesin neid kokku blokkis ka minu.

Joosu
28. oktoober 2007, 23:47
Mina??!!! Natuke naljakas oled peast v??? ****i, ma pole eales steami müünud? Tee proof msni logidest enne kui sa midagi tõestada püüad?:S

vibumees
28. oktoober 2007, 23:53
Tead mees ära tle siia valetama!
Algus pakkusid acci nimega:Matzpower ja pärast seda veel Marten620.
Nii nagu ma teada sain on matzpower "Tere." käes ja Marten620 vac banned.
Ei tea kust ma need teada sain?SEST MA RÄÄKISIN SINUGA IDIOOT!

Joosu
28. oktoober 2007, 23:55
Ära aja siin mingid udu siva kokku, ma olen ennegi näinud, kes teist maha teha tahavad. Kui sul midagi õelda on, ütle mulle seda otse näkku mitte ära püüa mulle läbi foorumi ***** sittuda.

vibumees
28. oktoober 2007, 23:58
Proovid end kuidagi puhtaks saada?
Väga täpselt mäletan,et kui kopeerin su msni siit foorumist ütleb minu msn "already in your contact list"

Joosu
29. oktoober 2007, 00:02
Proovid end kuidagi puhtaks saada?
Väga täpselt mäletan,et kui kopeerin su msni siit foorumist ütleb minu msn "already in your contact list"

Sa oled ikka väga hästi kavaldanud selle petuskeemi. Su vanus on sinu arengule vastav, ausõna.

Tere.
29. oktoober 2007, 00:06
Sa oled ikka väga hästi kavaldanud selle petuskeemi. Su vanus on sinu arengule vastav, ausõna.

Sina oled siin scammer miks sa mind blokkisid msn Kui ma teid invitesin?

Joosu
29. oktoober 2007, 00:11
Sina oled siin scammer miks sa mind blokkisid msn Kui ma teid invitesin?

MIDA ******, NÜÜD HAKKATE SIIN KOKKU KA VEEL MÄNGIMA? GG. ütleks selle kohta.
**** rangehero , mida sa saavutada püüad sellega kui sa mind scammeriks tembid? Mida ma sulle teinud oled. No ange andeks noh.

sorri, aga selline asi ajab lihtsalt närvi. ja ootan huviga mis sul õelda on!!:@

mr xex
29. oktoober 2007, 08:51
See joosu üritab mult 100 eeku ka välja pressida :S

vibumees
29. oktoober 2007, 10:01
Joosu mix ma peaksin sind aluetult süüdistama?
Sa lihtsalt scammisid mind kuradi idioot.
Nagu sa vanusest rääkisid,siis sinu vanuse kohta scamm on ikka väga lame

Lord_Sanki0
30. oktoober 2007, 22:30
:D "asi läheb menti" mida sa ütled neile, et yx pois sk2mmis mult 3 ruuni milljointi ja ei andndu kaunter-straiki stiimi mulle:/:D
GL.

RoCu
31. oktoober 2007, 04:30
Vabsje midagi ei saa teemast enam aru.
Kas Joosu siis scammis selle teema algataja v mitte? :D EisaaAru.
A btw, kui sa oma rune teemaga menti lähed, siis tehakse pigem sulle trahvi et sa nende aega raiskama läksid :D . Rly.

ull õun...
31. oktoober 2007, 05:45
mina loen siit suht selgelt välja et scammis... ja noh mina banniks ära kui ta juba 3 korda üritanud ja 1 korra scamminud siis..ban....

Oxford
31. oktoober 2007, 08:51
Aga msn tekstist ple võimalik pilte teha? See tõestaks siis kindlalt, et ta scammer muidu ei saa midagi hetkel teha.

Ärimees
31. oktoober 2007, 13:12
3 ruuni milli pärast menti? get a life.