Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas edasi arendada ?

Soovitatud postitused

Niisiis. Hetkel on sellised statsid :

Att : 59

Str : 68

Def : 59

HP : 64

Ranged : 52

Magic : 53

 

Mida ma edasi peaksin tegema ? Sain just P2P kah, niiet vast peaks tegema att ja def 60, panema pähe D Med'i ja siis vist tegema Lost City, et saaks D Long'i kanda ? D Full'i jaoks Rune's raha pole, vaene olen :D Et siis mida tasuks edasi teha ? NB ! Olen märganud, et mul HP kuidagi väike ning vist peaks törts ranget ja magicut tegema ? Ootan vastuseid ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline I R l0w Def

Berserker Helm-http://runehq.com/RHQItemView.php?id=1454

Ja Defenders-http://runehq.com/RHQItemView.php?id=2805

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Zerkeril (Berserker helm, vajab Fremennik Trials questi) on peaaegu sama head def boonused kui dragon medil ning lisaks sellele ka str boonus. Zerker on ka odavam.

Rune kite vs Rune defender: Rune kite'il on parem def boonus, kuid rune defender annab muuhulgas +19 Slash atti ja +5 str bonust. Minu valik oleks rune defender, kuid sa peaks tegema 3 lvlit atti ja/või stri kuna defenderi hankimiseks on vaja saada warriors guildi sisse (att lvl + str lvl >= 130).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ok, järgin õpetusi :) Nii palju, kui ma lugenud olen, peab seal warriors guildis saama need defenderid alates bronzest, on vist nii jah ? Eks ma siis müün ülehomme D Med Helmi müün maha, kuna hetkel 2 päeva veel muted :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel siis tehtud Lost City ja Fremenniks Trials (vms.) . Käes D Long , pangas ka DDS P++ . Zerker helmi sain, dragon bootsid ka. Aga ei saa ainult kätte kuidagi Warriors guildist defenderit. Ei vea nendega. Ei saa isegi Bronze omat kätte :D Kuidas oleks mõtekas neid kätte saada , st. mitu tokensit peaks koguma ning kuidas oleks kiireim ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Att : 59 -> 99

Str : 68 -> 99

Def : 59 -> 99

HP : 64 -> 99

Ranged : 52 -> 99

Magic : 53 -> 99

 

Lihtne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.