Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Inimestele kes PINe teevad

Soovitatud postitused

Tere,

 

Kui olete aru saanud siis on nende saamine muutunud raskes viimasel ajal ja ikka KÕVASTI.

Ma olen proovinud juba terve päev 26.10.07 ja 80% inimestest Teavad seda kuidas me PINe saame ja siis ütlevad meile ära ja vastavad this was a scamm the whole time.

 

KEEGI on jaganud Selle scamm hoiatust ja Guide ma ei tea kust inimestele kellelt me PINe saame ja nüüd on PEAAEGU VÕIMATU neid enam saada.

 

Kogu loo põhimõtte: PINide hinnad peaksid tõusma kuna nende saamine on VÄGA RASKEKS muutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun 100 %

 

2 päeva tagasi sain 5 minutiga 5 pinni!

Täna sain AINULT poole tunniga 2 pinni!

Uskuge mind, see on vähe!

 

Hinnad peaksid tõusma!

Kujutage ette! Te müüte pin'ni 1m-1,5m, kui teie kõrval tehakse memberiks 100 krooni eest ning rohkem veel!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma loodan et lõpetate selle jama.. niikaua kui keegi vahele jääb ja menti saadetakse, see on siiski suht tõsine kuritegu ( arvate küll et väike raha kuid tegelikult 1 pin maksab üle 100eesti krooni )

 

Kuna niipalju inimesi kasutavad seda guide, sellepärast enamus inglasi juba teavadki seda.

 

Ma ei saa aru mis krdi hindade tõusust te räägite.?? Teie scammite neid pine ju tasuta.. Otsige siis endale legaalne viis raha teenida kui scammimisega hakkama ei saa enam.

 

Ega ennem seda ei lõpetata kuni kellegil häda kaelas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Voodorunner ma tean mis sa mõtled aga see pole meie asi et inimesed on nii usklikud. See on sama mis runescapeis Trust Game noh.

 

See guide on kusgil inglaste juurde tekkinud.Ei te akust aga ma uurin asja

 

See et nad nii heausklikud on ei anna õigust nende IRL raha varastamiseks. ( Mõtle selle peale kui sa scammid 20 pini see on üle 2000 eegi - see on põhimõtteliselt sama mis see varastada )

 

Ja seda ei saa võrrelda mingi faking rs raha trust gamega.. see on siiski päris raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Meil igaühel on oma rahategemis viisid:

Osad teevad PIN ehk siis röövivad inglaste raha,

osad röövivad eestlaste raha,

Osad RS raha.

 

Mina arvan et see on lihtsalt paras et need kiimarottid saaksid aru et pole mõtet käia chatist showing off your c0k on c@m kui saavad petta. Saavadgi õppetunni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esiteks, olen suht nõus ka VoodooRunner'iga, KUID!

 

* Esiteks, saab iga mobiili pealt saata ainult 3 sõnumit. [Ei ole kindel, kas mingi ajalimiit kah?]

* Teiseks, see on inglaste jaoks NIIIIII tühine summa!!! Vaata majandusarengut ? -.-

* Kolmandaks, nõustun ka Manraynor'i ütlusega :

Mina arvan et see on lihtsalt paras et need kiimarottid saaksid aru et pole mõtet käia chatist showing off your c0k on c@m kui saavad petta. Saavadgi õppetunni

* Kuid inglastel on kõik õigused ju mitte saatmiseks ning me ei saa kurta siin ja ütelda inglastele, et : ,,Kuulge, saatke ikka rohkem sms'sse jne..''

 

Aga pole suht mõtet vinguda ka siin, et jätke järgi see PIN'ide teenimine. Tõesti, igaüks teab ise, kuidas ta oma raha teenib. Muidugi, meie, ka minu jaoks on see suur summa, kuid ma arvan, et jagex kindlasti teab seda ning nad ei võta midagi ette, kuna nad on ju J(f)AGEX! [sry väljenduse eest, kuid ainuke, mis neile tähtis on, on raha! Nad võiksid saata tagasi kõigepealt sõnumi, et TEIE PIN LÄHEB Runescape mängu upgrade'miseks memberiks! Kas olete kindel, et tahate seda teha vms.. ?] Muidugi jumal hoidku selle eest, kuna siis ei saaks enam PIN'ne!

 

Las asjad jääda nii, kuis on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sellel hinna tõusul pole mõtet on palju teisi foorumeid kus pinne müüakse alla 1.2m , see foorum on liialt väike et pinni hinda tõsta, siit ostaks edasi ainult eesti keelt oskavad inimesed, kui tõusevad maailmaturu hinnad siis võiks...


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neitsi kus kohast sa pine saad?

 

See ei puutu asjasse hetkel..

 

Negaal... Ma usun, et teistes forumites ka mõeldakse selle peale. Kuigi chat'te on palju, on ka inimesi rohkem, kes tahavad PIN'e teha. See omakorda teeb raskemaks nende tegemise, kuna konkurents on suur ning üha rohkemad saavad teada, millega tegelikult tegemist. Näiteks kahe viimase päeva jooksul on muutunud pin'ide saamine suht raskeks ettevõtmiseks, mistõttu arvan, et pinnid võiksid mingi 2 milli peale vms.. Aga noh, ma olen praeguse hinnaga ka rahul...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu meelest peaks tasuta pinnide saamine, mis on tegelikult SCAMM üldse ära keelama ja bann panna foorumist .

Puhtsalt minu arvamus, sama hea ma rotin sult 200M ära ju :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, aga sa scammid ikkagi välismaalase ära ja tema sind vaevalt menti kaebab 100 eegu eest mis on nende jaoks tühine summa.

Btw, kuidas sa tõestad seda kas sa said tasuta pinni või ostsid kellegilt jm.

 

Minu arvamus on et jätta nii nagu on ;)


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah, aga sa scammid ikkagi välismaalase ära ja tema sind vaevalt menti kaebab 100 eegu eest mis on nende jaoks tühine summa.

 

Välismaalane pole siis inimene? Et neilt võib südamerahuga varastada, ise arvates, et neile on see kindlasti väike summa. Aga ega iga inimese jaoks see kindlasti nii ei ole.

Võin tuua siis näite, et kui suvaline lätlane petab sinult iga kuu 50 eeku välja, siis sa teist nägu ei tee?

 

No midaiganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.