Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MIkk õunap..

Soovitatud postitused

tere.. Et siis oli nii lugu et logisin msnist välja kuna pidin arvutist puhkama umbes kell 22:49 v6i midagi siis tulin tagasi umbes 22:57 ja oli asi nii et vaatan et k6ik blokitud..Imelik tundus,Ja m6tlesin et heirokesega oli sama asi.. Siis unblokisin k6ik ja hullud s6imukirjad tulid.. Nagu "WTF" OLI ja siis küsisin mõnelt et mis toimub nagu ja ta (Hea sõber rendu) Ütles et ma olin olnud msnis pealkirjaga "HaHAHHA ****d Scammi SAITE!"... Ja pärast selgitasin neile asja aga paljud said scammi ka heiroke ma arvan :O Kuna ta mind blokkinud vist :[.. Vabandan k6igi ees kes langesid ohvriks.. Hoiatan ka sellest kui mingi tuleb MSNi ja hakkab kohe rääkima millidest ja nende müügist nagu et kanna SOLid ära ja ma annan millid.. Ise kaotasin nii 1000eek et enne vaadake tehinguid siit ja siis laske raha näidata mida te soovite osta..;) Okei hoidke end scammerite eest :) !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga keeruline jutt..mitte muffigi ei saa aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.