PDA

View Full Version : MIkk õunap..

evil santa
15. oktoober 2007, 21:04
tere.. Et siis oli nii lugu et logisin msnist välja kuna pidin arvutist puhkama umbes kell 22:49 v6i midagi siis tulin tagasi umbes 22:57 ja oli asi nii et vaatan et k6ik blokitud..Imelik tundus,Ja m6tlesin et heirokesega oli sama asi.. Siis unblokisin k6ik ja hullud s6imukirjad tulid.. Nagu "WTF" OLI ja siis küsisin mõnelt et mis toimub nagu ja ta (Hea sõber rendu) Ütles et ma olin olnud msnis pealkirjaga "HaHAHHA ****d Scammi SAITE!"... Ja pärast selgitasin neile asja aga paljud said scammi ka heiroke ma arvan :O Kuna ta mind blokkinud vist :[.. Vabandan k6igi ees kes langesid ohvriks.. Hoiatan ka sellest kui mingi tuleb MSNi ja hakkab kohe rääkima millidest ja nende müügist nagu et kanna SOLid ära ja ma annan millid.. Ise kaotasin nii 1000eek et enne vaadake tehinguid siit ja siis laske raha näidata mida te soovite osta..;) Okei hoidke end scammerite eest :) !

daYum
15. oktoober 2007, 22:06
väga keeruline jutt..mitte muffigi ei saa aru.

ip0wns
16. oktoober 2007, 11:23
ma millegi pärast ei jäänud uskuma su väljamõeldud juttu.. äkki ise scammisid k6ik 2ra.. ja m6tlesid vabanduse v2lja et bani ei saaks?
nagu ma su tekstist aru sain..

Happy
16. oktoober 2007, 15:01
Scammis kedagi :P
Või jutt nagu rääkis keegi tema msnis oli kedagi scamminud LOL
Mingi inimene tahab Siia scammima tulla :D
! Hale ! Siukest juttu annab välja mõtelda !

Martiini Boy
16. oktoober 2007, 15:05
kes sind ikka usaldama peaks ?:D

Helixdemon
16. oktoober 2007, 16:03
On pudru kokku mässinud :P Ei saa ka midagi aru. Btw ei usu eriti.Äkki scämmisid ise kedagi :D

evil santa
19. oktoober 2007, 17:29
Irw ma pole scammer esiteks.. Kuna sain just hiljuti pea ~2000kr scammed ja uskuge mind see ei ole hea tunne :(
SEE POLE VÄLJAMÕELDUD JA HEIROKE SRY AGA VB UNBLOCKID NÜÜD NAGU?! ;)

Cmxz1
19. oktoober 2007, 17:46
see oli nagu andigi, väitis samat asja et keegi sai ta msni ja foorumi passi teada aga tegelt valetas ja scammis hoopis ise