Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Liikuv signa

Küsimus

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline Cemtey
Kuidas saab teha videost liikuvat gif faili(mõnel on signas ju. Kuidas neid üldse tehakse?:confused:?).

windows movie makeriga peaks saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

videost saab nii et convertid ühe progrega avi faili gifi :D ise valid kui pikk jms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tra see kanakukk junior on mega tont. Kui sa aidata ei oska, siis ole vait. Olen juba palju kordi näinud, et kui keegi vajab abi, siis postitad oma lolli idee. Ma tean kah, kuidas võiksid muudmoodi poste koguda. Mine kuskile poodi ja tee müüja ees edasi tagasi kogu kehaga ja tee strippi kah. Siis olen veendunud, et saad politseis oma paragraafile kohe mitu pposti juurde :)

 

ONTOPIC:

 

Ma arvan kah, et tee windows movie makeriga. Aga kuna sain aru, et muud moodi ei saa, siis kuskil ma nägin mingist õpetust netis. Proovin üles otsida...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tra see kanakukk junior on mega tont. Kui sa aidata ei oska, siis ole vait. Olen juba palju kordi näinud, et kui keegi vajab abi, siis postitad oma lolli idee. Ma tean kah, kuidas võiksid muudmoodi poste koguda. Mine kuskile poodi ja tee müüja ees edasi tagasi kogu kehaga ja tee strippi kah. Siis olen veendunud, et saad politseis oma paragraafile kohe mitu pposti juurde :)

 

ONTOPIC:

 

Ma arvan kah, et tee windows movie makeriga. Aga kuna sain aru, et muud moodi ei saa, siis kuskil ma nägin mingist õpetust netis. Proovin üles otsida...

wtf, paragraafile posti juurde ? Paragraaf on üks punkt kriminaalseadustikust milles sab näidata mille vastu inimene eksis. Mida sa seal kogud ? Tee see sõne endale selgeks. :)

bounceflamme3mx.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tra see kanakukk junior on mega tont. Kui sa aidata ei oska, siis ole vait. Olen juba palju kordi näinud, et kui keegi vajab abi, siis postitad oma lolli idee. Ma tean kah, kuidas võiksid muudmoodi poste koguda. Mine kuskile poodi ja tee müüja ees edasi tagasi kogu kehaga ja tee strippi kah. Siis olen veendunud, et saad politseis oma paragraafile kohe mitu pposti juurde :)

 

ONTOPIC:

 

Ma arvan kah, et tee windows movie makeriga. Aga kuna sain aru, et muud moodi ei saa, siis kuskil ma nägin mingist õpetust netis. Proovin üles otsida...

 

Vähemalt ma ei taha modeks saada ega poe nendele sellepärast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.