Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pureja Peni , ainulaadne skiller & pure !

Mis sa arvad minu kasutajast ?  

114 liiget on hääletanud

  1. 1. Mis sa arvad minu kasutajast ?



Soovitatud postitused

Tsau sõbrad^

 

Et nagu olen juba pikemat aega arendanud skillerit. Lõpetasin skillerdamise, kui sain 15M scammi ja samas total oli mingi 560+. Mõistagi olin f2p ja lvl 3. Nüüd arendan sellest kasutajast puret. Hakkan lisama siia pilte ja muud sellist särki`värki, nii, et loodan, et vaatamist jagub ja samas ka põnevust.

 

Goalideks praegu f2p`s on Magic 60 ja Range 70. Magicuga sain täna ühelepoole.

 

Lisan siia praegused combat statside goalid. Hp tuleb niipalju, kui tuleb:

 

pureja_peni.png

 

pureja_peni.png

 

 

Ja statsid:

 

pureja_peni.png

 

 

 

Ja ongi vist kõik. Andge ka soovitusi, mida edasi teha. Ütlen ette, et olen rohkem stakemisest, kui Pkmisest huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei. Olen küll nolifer. Täna olen 1 tund mänginud. See mu rekord. :) Aga nüüd minema, teen mingisuguse loodusprojekti ära, siis õpin, söön, söödan koera, kassi ja jänesed ja siis välja. Kui aega jääb, tulen õhtul uuesti rangema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nice.=D Ühes foorumis mida ei reklaami teeb 1 kutt nelja päevaga range ühelt 99(vähemalt tahab teha).Hetkel tal range 61 ja 13h möödas=D.Muidu OT:Edu sulle siis rangega.Arvan et teed vaheajal ära.Muidu sul oli kena skiller=P.(Y).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mnjaaa:P

Areneb veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma nagu ei taha veel defi teha. Äkk teen midagi valesti. Igastahes teen defi mingisuguse questiga. Ja rohkem olen rangerist huvitatud.

 

Appdeit :

 

ScreenShot002-22.gif

 

Nice.=D Ühes foorumis mida ei reklaami teeb 1 kutt nelja päevaga range ühelt 99(vähemalt tahab teha).Hetkel tal range 61 ja 13h möödas=D.Muidu OT:Edu sulle siis rangega.Arvan et teed vaheajal ära.Muidu sul oli kena skiller=P.(Y).

 

Oi issand. Ma ei teeks elusees endaga tervisega sellist asja. Aga ta on kindlasti member. Saada Pm, leht, kus too teema asetseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arened juba;)

Väga hea et palju pilte on :)

Enne vist skiller olnud jah ?

5/10 Kokkuvõttes.

Pure eest 2/10


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.