Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Se teeb silmad ette paljudele obby mauleritele!

Soovitatud postitused

VIP

str 99 + obby mauler = omaja!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no jah ma ei saa aru mida need vennad kes obby maulerist midagi ei tea ültse ütlevad siin ... nad vist arvavad et seal combat 58 juures on kõik def 70 ja ta taob aint 0? ja kui nüüd otse öelda siis see acc on ikka väga hästi tehtud proovi sa oma combat 58 tal need 89 hp maha saada :D väga hästi tehtud acc igatahes..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

se vatsu tuleb ega elama ei jää ka enam !!! paneb spec ja ded...


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt on nii , et ta hitiks isegi def 40'mnele sellisied hitte '' 0 0 0 0 20 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 1 0 0 0 0 24 ''

JNE, sellest ei sünni KO'd , kui talle just teine samasugune def 1 bottom vastu pole

 

Enamus lvl 50-70 pkeritest ongi ju low def pured... neid omab vabalt.

Mõnes mõttes pole väga raske sellist acci teha.. lased lihtsalt banditsis pray pottidega stri üles ja kõik. Olen näinud mitmeid obby maul puresi seal kellel str 90+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline I R l0w Def

Peetrike no pic no proof ? ;D

Võin kah öelda ,et sõbral oli att,str,range,mage,pray 99 Stakes 10 P hat setti !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ta max hit vms peaks olema?

50 50 ja kutu :P?

xD

 

 

Ma arvan et ühest 50 piisab tema lvli juures... natuke rohkem tegelt, aga haiged statsid küll


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.