Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

õudusfilmid.

Soovitatud postitused

ok siin räägiks siis õudukatest jne... ise soovitaks kõigil ära vaadata hannibal rising. väga kõva film... siis behind the mask . mõlemad selle aasta filmid ja minu arvates ühed parimad . hostel nii 1 kui 2 on väga head. kuigi 1 tundus mulle parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hills have eyes 1,2 on head, siis 28 weeks later jättis hea mulje.ja 28 days later oli ka hea just algus.

 

ja siis saw 1,2,3 ja ootan saw 4ja :texas chainsaw massacre 1,beginning.

 

ja kui rääkida vanematest õudukatest siis pet sematary 1,2 . siis veel misery oli päris vastik.

siis loomulikult ring 1,2 siis vimm ei olnud nii hea aga vaadatav.

Amityville Horror oli kunagi hea siis veel house of wax oli sünge ja mõnus.

from dusk till dawn oli päris hea kahjuks 2 ja 3 osa ple näinud.

peale selle on klassika kindlasti evil dead kahjuks olid 2 ja 3 osa komöödiad aga esimene mitte.

ja siis veel kõik head zombie õudukad : night of the living dead ,dawn,day,land jne..

ehk siis need tulid hekel meelde filmidest mida näinud olen aga neid on veel palju.

ehk siis veel tohutul hulgal õudusfilme....


Paingreed oli hea band,kahju et enam ei tegutse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise õudukate fänn:P Saw-i osad on minu arust lastesaated:P Ei paku pinget. Teksase saemõrvar on normaalne:P Freddy vs Jason on hea ja vana:P Ei tulegi ette hetkel veel neid nimesi:P Igastahes julmalt. 28 days later ka hea vana :P Ring või mingi taoline on lastele normaalne:P Multikad ka õudsamad:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eriti ei meeldi õudukad, aga SAW 1,2,3 nähtud. SAW minu meelest on tehtud hea poindiga :D

28 days later oli suht jõhker film, aga 28 weeks later oli juba lasteaed.

Kõige rohkem mulle meeldisid ... of the dead, seeriad. (day of the dead, night of the dead, dawn of the dead, land of the dead, vms) seal oli mõni ikka päääris hull. eriti oli vist day of the dead kõige hullem.

eee... aga näiteks hills have eyes 2, sõber ütles, et talle pakkuks rohkem pinget kodus seina vaadata.

 

Kõige KÕIGE jõhkram film mida ma näinud olen, on "Others"

ja eks The Invisiable, ta pole päris õudukas, aga, ega ma sellisses olukorras ennast ettekujutada, t*ra... see võib päris jube olla.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SAW 3 pole väga õudne minu arust :D

Aga Jeh SAW 1 , 2 , 3 Käivad ka (Y) ,


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krt olen aint halbu näinud :D, olen näinud : hillz have eyes 2 , saw 3 ja siis igast si**a:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SAW 4 Tahax Näha Juba, Youtubist vaatasin Trailerit , aga mai saand midagi aru sealt:D mingi imelik oli:D Aga sõber rääkis et nad lahkavad ära selle venna , ja tal seal kopsus see kassett vms.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.