Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Staker

Küsimus

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
rules:

no armo

no specs

no food

no pots

no pray

no armor

 

aga range on 70

 

ise arvan et obby rings+rune c bow

Ma usun, et ullul õunal õigus. Rune knifes - head kiired jne. Kuigi rune c bowga omasin ma endast 6 lvlit kõrgema rangeri ära( ta kasutas knifesid).


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

oxford selle cbowga on asi all about luck. mul näiteks tuli lvl 103 stakedes 46 laks ja kohe esimese laksuna ja oli juba stake esimese laksuga otsustatud. aga kui sellega 2 nulli ikka sisse kellegile lased on suht jama juba . kui just lõpus mingit luck 40 laksu ei pane.. kuid kuna olen kogenud ranged staker siis soovitan ma sulle neid mõlemaid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
oxford selle cbowga on asi all about luck. mul näiteks tuli lvl 103 stakedes 46 laks ja kohe esimese laksuna ja oli juba stake esimese laksuga otsustatud. aga kui sellega 2 nulli ikka sisse kellegile lased on suht jama juba . kui just lõpus mingit luck 40 laksu ei pane.. kuid kuna olen kogenud ranged staker siis soovitan ma sulle neid mõlemaid

 

et siis rune knifes ja lõpetn c bowga:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
et siis rune knifes ja lõpetn c bowga:)

 

täpselt... kui rikkam võid kasutada ka d bow spec mis oleks ka väga hea varjant kui paned spec siis knives ja lõpus c bowga lõpu paugu näiteks... kui oled piisavalt osav võid lõpetada ka obby ringiga kui õigel hetkel vajutada siis paneb esimese laksu sama kiirelt kui knife... ja noh umbes ranged 75 toidab def 1 ära peale seda soovitaks def teha mingi alguses 57 ja hiljem siis juba 75...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.