Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

300:p

Soovitatud postitused

sry aga see film on väga vana kui nüüd aus olla ja pool kuud tagasi see film nüüd küll kinos ei olnud... ja noh film oli saadaval juba väga pikka aega ... aga noh film on muidu suht hea . ja kui ta oleks 2 nädalat tagasi kinos olnud siis ei oleks elusees sellest hetkel juba eestis dvd mängijale filmi... ok otsisin ka täpse kuupäeva millal see esilinastus ehk siis 23.03.2007 . ja hetkel on mul olemas ka superbad mis ilmus äsja ka eesti kinodesse ja see film oli mul olemas juba eelmine nädal . eesti kinodesse jõuavad filmid nii hilja et ma näen need 1nädal enam vähem ennem ära...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kunagi meeldis mulle film patrioot äkki meeldib sullegi see natuke uuema ajastu moodi juba kahurid ja muud sellised vidinad aga film oli suht hea vähemalt minu arvates. see suht vana film ei imesta kui sa seda näinud juba oled. aga ikka ei tule see filmi nimi meelde mida ma ennem mõtlesin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.