Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Halva tehingu report

Soovitatud postitused

Ma olen mitu tehingut reportinud "Halva tehinguna", sest arvasin, et inimesed olid mõttetult neg. tehingu saanud. Tegu polnud üldse minu tuttavatega.

 

Tahaks siis teada, kas neid asju loetakse ka? Või kas on üldse mõtet sellel nupul tehingute all?


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan ,et neid ei loeta:P Kui ma lasin sõpradel foorumis spämmida ning neg tehinguid panna siis mõni sõber pani lampi neg tehinguid ja need pole ikkagi accidelt kustutatud. Uued moded ja kõik olemas aga tööd ei tehta:P

Üks on näiteks Siim1 kes sai neg tehingu. Just ütlesin sõbrale ,et talle ei paneks aga kogemata pani. ja tänu sellele ei saanud yhte acci vahetada vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle.. ega nii saavad ju scammerid.. oma negatiivsetest lahti.. kui kõigil need ära kustutatakse.. ma olen nõus ainult siis kustutama kui see inimene kes pani.. ütleb et teie teda scamminud pole. ( Kuna isegi kui olete.. äkki tal puudub tõestus teie vastu ning -1 tehing käib küll ):cool:

 

Esiteks eminem.. kui tahad oma -1 tehingust lahti saada , las see kes pani ütleb mulle et sa pole teda scamminud.

 

 

Plastik ma ei tee tööd? Kurat ega ma ei pea passima terve päeva foorumis.. isegi olen juba 5 päeva jooksul bänninud 10+ kasutajat..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aga mina tundisn hoopis huvi, kas selline nupuke on tehingute all siis üldse vajalik?


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuidas peab siis õigesti kasutama? Mis on selle kasu?


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas peab siis õigesti kasutama? Mis on selle kasu?

 

Seda poleks üldsegi vaja.. kuna ega inimesed ei pane tavaliselt heast peast negatiivseid tehinguid. Väljaarvatud mõned spämmerid. Kui mingi probleem tehinguga siis oleks hea PM-ida modele ja asi ära lahendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellepärast ma küsisingi, kas seda on vaja. Algul sa ütlesid, et on..

 

Minul ei ole küll probleeme, aga mõnikord ma vaatan kasutajate tehinguid ja seal on nt: "Teen tagasi", "Üritas skämmida", kusjuures pahatihti üritas skämmida all on mõeldud, et ta ei taha kasutada MM-i..


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.