Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rate my main pk vid #1 :)

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ausalt öeldes olen ma su julm fänn(Pk poolest) Väga julmad omangud!!!! Palju kasum on juba pks tulnud?

Vaatasin su video ja sain iron dragonilt shield left halfi:D 500-600k:D

 

mu vidid annawad sulle luckky :D ja +i olen ikka kõvasti saanud pk-ga :P


s5ye88.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus nüüd kiriitukud hindavad. Näidake enda pksi:P Te võite öelda ,et pkisin eile whip või stakesin p hat seti. Minge hetkel pkima ja tehke video ja saage kasvõi sama heasi asju ja tehke video. Tahaks näha kas te suudate. Stake on üldse luckyst kui sa hakkad ull õun ütlema ,et sa stake proff. Seal on lucky 70% praktselt. aga wildis pole. Seal loevad teised asjad ka kui mingid ddsiga spec laskmine ja whip kätte ja lootmine ,et nüüd laksib suuri hitte.Mõelge enne mida ütlete. Või kanamuna on teie pead segamini ajanud? Ärge arvake ,et vsu kardab kriitikat. Asi on põhimõttes. nagu talendijaht. Üks ütleb jah siis teised ka. Üks ütleb ei ja teised ka. Nagu üks üteb siis peavad teised ka. Siin tundub küll hetkel nii. Ja Pk on raskem kui stakemini või mingi Ogre tapmine rsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
omg ... pj siis pray jne siis vid on ka sitalt tehtud sry aga 1/10 ja youtube ka veel see jama panna ... tõesti annab soovida. loot oli ka suht kehva..

 

mu*nid lugeda ei oska v? pead siis rohkem koolis käima ;) pole vaja kritiseerimisi näitex.tele noob,safer,prayer noob jms,,,,

 

 

ja poe r4pitile vähem. idikas


s5ye88.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus nüüd kiriitukud hindavad. Näidake enda pksi:P Te võite öelda ,et pkisin eile whip või stakesin p hat seti. Minge hetkel pkima ja tehke video ja saage kasvõi sama heasi asju ja tehke video. Tahaks näha kas te suudate. Stake on üldse luckyst kui sa hakkad ull õun ütlema ,et sa stake proff. Seal on lucky 70% praktselt. aga wildis pole. Seal loevad teised asjad ka kui mingid ddsiga spec laskmine ja whip kätte ja lootmine ,et nüüd laksib suuri hitte.Mõelge enne mida ütlete. Või kanamuna on teie pead segamini ajanud? Ärge arvake ,et vsu kardab kriitikat. Asi on põhimõttes. nagu talendijaht. Üks ütleb jah siis teised ka. Üks ütleb ei ja teised ka. Nagu üks üteb siis peavad teised ka. Siin tundub küll hetkel nii. Ja Pk on raskem kui stakemini või mingi Ogre tapmine rsis.

 

kahjuks pean ma sulle ütlema et ma arvan et ma olen stakenud kauem kui sina oled rs mänginud kuule wannabe stfu pleas? sa nagu ise saaks samade stakedaga hakkama millega mina saan? arvan et mitte.. pking is all about stats... ja sry aga edges pole mitte min***d skilled vendasid kui need niiöelda edge skilled vennad sul mb läheks 100% need vennad seal hakkama ei saaks .. nii et ära sa tule siia mingit skill jama suust välja ajama k??? sry et nii otsekohene pean olema aga nii see on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kahjuks pean ma sulle ütlema et ma arvan et ma olen stakenud kauem kui sina oled rs mänginud kuule wannabe stfu pleas? sa nagu ise saaks samade stakedaga hakkama millega mina saan? arvan et mitte.. pking is all about stats... ja sry aga edges pole mitte min***d skilled vendasid kui need niiöelda edge skilled vennad sul mb läheks 100% need vennad seal hakkama ei saaks .. nii et ära sa tule siia mingit skill jama suust välja ajama k??? sry et nii otsekohene pean olema aga nii see on...

 

Aga ta pkib siis kohe edges? Ma küll ei näinud. Ooo sa ju pro staker ma tean seda.

Arvad ,et mind kotib ,et sa oled kauem rsi nolifinud kui mina ja pixxleid taga ajanud duel arenal? No sorry aga mind ei koti see kui pixxli hull sa oled ja kui julm nolifer. Tore ongi ,et mulle pole Rs nagu elu ,et oled kauem mänginud kui mina. Sellepärast sind ühikast välja visatakse nagu ühes teemas mainisid ,et ähvardati. Nii julm nolifer ,et ei jõua kooli?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

9/10 normaalsed:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ta pkib siis kohe edges? Ma küll ei näinud. Ooo sa ju pro staker ma tean seda.

Arvad ,et mind kotib ,et sa oled kauem rsi nolifinud kui mina ja pixxleid taga ajanud duel arenal? No sorry aga mind ei koti see kui pixxli hull sa oled ja kui julm nolifer. Tore ongi ,et mulle pole Rs nagu elu ,et oled kauem mänginud kui mina. Sellepärast sind ühikast välja visatakse nagu ühes teemas mainisid ,et ähvardati. Nii julm nolifer ,et ei jõua kooli?

 

vaata asi selles et ma pole terve suve rs mänginud ja ma ei kavatse ka hetkel hakata. nii et sry panid nolifega pisut mööda. nii et nagu näha siis sa eksid iga kord kui sa minust räägid sry for offtopic .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaata asi selles et ma pole terve suve rs mänginud ja ma ei kavatse ka hetkel hakata. nii et sry panid nolifega pisut mööda. nii et nagu näha siis sa eksid iga kord kui sa minust räägid sry for offtopic .

 

Ei noh sa oled must kauem rsi nolifinud need su enda sõnad. Et sa oled kauem rsi pelanud kui mina või mida iganes. Sell juhul sa oledki kauem nolifinud ja tunned rõõmu ,et rune nii kaua mänginud. Ma küll ei tunneks rõõmu kui paar aastat mängin yhte ja sama mängu. Ära ei tüüta? Pixxli hull staker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.