Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SOOVITUS (uus reegel)

Soovitatud postitused

VIP

Võiks bannida ära wanabed nagu .ZammY

PÕHJUSED:

1. Sest nad scammivad kindlasti, ja .ZammY ongi scammer ja ta banned

2. Nad ajavad segadusse ja sa võid ta addida vale asja puhul

3. Õigetele inimestele see ei meeldi et on tekkinud wannabed!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kes saab wannabedelt üle on idio*t. Ja ma arvan paras neile ,et üle said. Järgmine kord soovitan neil prillid osta.

 

Ma soovitaks sind ära bannida, kuna ma ei saa tõesti aru miks sind siia foorumi tagasi lasti. Minuarvates oleks sa pidanud ennem scammitud raha tagastama ja siis oleks mõni mode sinu tagasilaskmist mõtlema hakanud. Mis jama see olgu!


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Temskron nuta mujal ok? Noh jas moded bännivad. Aga siis muudan ip ja tulen tagasi ja voilaa keda kotib arvad nad teavad ,et ma plastik? Ja kui ma saan bänned siis ma panen ühe pildi ka ülesse:P

 

Aga jah alati on võimalik ipd muuta. Nii ,et bye bye sinu sit* mõte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtetu teema kahjuks!!LUKKU!!

 

Sa oled meil uus moderaator, et ütled millal mõni teema lukku panna, kui sa pole ise teema algatajagi? Miks peaks 5 tundi pärast teema algatamist teema lukku panema?

 

Ja õpiks ükskord selle eesti keele ka ära: Mõttetu, Mõttetu, Mõttetu.

 

Ära mängi siin isa.

__________________________________

Teemasse:

Pole mõtet sellist reeglit kehtestada, kuna igat isikut tuleks käsitleda eraldi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Pijer
Sa oled meil uus moderaator, et ütled millal mõni teema lukku panna, kui sa pole ise teema algatajagi? Miks peaks 5 tundi pärast teema algatamist teema lukku panema?

 

Ja õpiks ükskord selle eesti keele ka ära: Mõttetu, Mõttetu, Mõttetu.

 

Ära mängi siin isa.

__________________________________

Teemasse:

Pole mõtet sellist reeglit kehtestada, kuna igat isikut tuleks käsitleda eraldi.

 

Sa ära mängi siin ema .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw:D mis kuradi uus reegel irw:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

eip lihtsalt käib närvi kui mingi wannabe räägib et ma hullult usaldusväärne ja nüüd käi sina ennem! ma ei saagi olla mode sest ma aint 12:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eip lihtsalt käib närvi kui mingi wannabe räägib et ma hullult usaldusväärne ja nüüd käi sina ennem! ma ei saagi olla mode sest ma aint 12:P

 

 

Tead kus asub msnis Block koht ja Delete? kasuta neid ja keegi ei aja sind närvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.