Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Liikumas uus scamm?

Soovitatud postitused

Me Ricohiga kahtlustame et mingi uus scamm liikvel...

Nimelt mingi ip vms...

Mina sain siis scammi nii et...r22kisin ühemehega...nat rääkisime logs off

Ma tegin nat agility veel...hommikul ärak üles tahan sisse logida Pw vahetatud...

Recs off ja k6ik muud andmed mis panen acci tagasi ei saa...

 

ricoh tegi mingile ameeriklasele midagi...tööd läks ameerika user acci vms...

tahtis pärast enda omase tagasi minna aga Pw vahetatud..recs off

 

Ise olen näinud et World 2 fala turuplatsil et näidage enda inventorit vms..

annan tasuta sharke...

nad saavad sealt kudagi ip ja scammivad sind vist..ma ei tea..

ma ise tegin xD tahtsin tasuta sharke aga 1 inv oli puuudu..sai mu ip vms.

 

Pro mehed TUlge aidake.

 

Milles probleem?

Ei saagi enam runescapet mängida?

Olge ettevaatlikud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ipga nad ei scämmi kuidagi vean 1000000000% kihla.

Ja see shark trade on vana trikk.

Ma sain ise nii üle. Ütlevad free shark ja trade siis ütleb näita invi siis teab palju annab sharke näitad invi ja siis ta annab sama palju sharke ja ei mõtle paned accept. eriti siis kus jubedalt foodi vaja treenimise aeg seal tehakse eriti:P Ise sain nii üle hiljuti aga aint 50k eest asju läks. aga see ip jama on küll bullshit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa loed minu teksti siis ma seletasin.

Ma sain ise nii üle. Ütlevad free shark ja trade siis ütleb näita invi siis teab palju annab sharke näitad invi ja siis ta annab sama palju sharke ja ei mõtle paned accept. eriti siis kus jubedalt foodi vaja treenimise aeg seal tehakse eriti

 

Siis sa muule ei mõtle kui foodi saada sest hp ka low ja teed slayerit ja paar kolli tappa ja ei taha teleda siis tehakse:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No pmst , jagex võib anda acci tagasi ka , kui sa ütled ,et näe sorri , passid on meelest läind aga tean ip-d kus acc tehtud vms, paned selle ip sinna, nomaitea , mul on olnud nii ,et panen 1 korra info , saan acci tagasi , panen teine kord sama info ei saa mitte halli ****i haisugi , vabandan väljendi pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ip järgi on võimalik keyloggereid läkitada, aga seda ainult vajalike oskuste olemasolul ja tulemüüri puudumisel(see tulemüür mis wndowsiga kaasas one ei kõlba kuhugi). Sise ip on võimalik ka saada, kui tead väli ip(ka see ei ole algaja tegu). Aga ma ei usu et selliste oskustega tegelased rune scammides aega viidaksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabalt võivad.. Pealegi, mis oskustest sa räägid, kui taoliste vanade viiside kohta on netis nii palju õpetusi.

 

Isegi kui on mingi hea tulemüür (nt ruuteri näol), siis tavainimesed ikka kasutavad erinevaid programme, mis paluvad tulemüüris porte avada paremaks tegutsemiseks.. Seda tehakse ja on jälle auk, kus kohast sisse pugeda..

 

Teema algatajal võib minu meelest olla 3 põhjust.. Tahtis minna kergema vastupanu teed ja tõmbas mingi programmi koos keyloggeriga, sõbra välise ip järgi (või kui tulemüüri ega ruuterit ei ole, siis ka siseip) võeti konto tagasi või siis ta mõtles loo välja.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

:confused: Ma sain teada et see kes scammis mu kasutaja ära oligi see sama kes müüs mulle 200.- eest recs olid minu omad peal aga kudagi ta tagasi sai peal oli santa whip 6M,kuidas see võimalik?recs minu omad ju ja esiteks müüs mulle phisyx vms

ps peale seda kui pw vale recide küssade asemel oli answer on rec uestion 1,2,3,4,5 jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lõdvalt on võimalik nii scammida, mõelge kui kaugele tehnika on arenenud. iga kõvem häkker häkiks jaqexsisse sisse. kunagi tahtsime mu online sisse häkkida(õigemini mu sõbra sõber) enamus kuttidel teada millal jne firefallid maas janii mu onlinel olid nt update ajaks korraks maas ja selle ajaga annaks sisse häkkida aga see viga parandati ära vist ja läks lörri vms.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lõdvalt on võimalik nii scammida, mõelge kui kaugele tehnika on arenenud. iga kõvem häkker häkiks jaqexsisse sisse. kunagi tahtsime mu online sisse häkkida(õigemini mu sõbra sõber) enamus kuttidel teada millal jne firefallid maas janii mu onlinel olid nt update ajaks korraks maas ja selle ajaga annaks sisse häkkida aga see viga parandati ära vist ja läks lörri vms.

 

Tänapäeva tehnika on küll võimas jah, aga ma usun/loodan et nad ei hakka oma oskusi näitama mõne Online mängu pärast. Kui tehnika samamoodi edasi areneb, on paari aasta pärast paljud mängud juba minevik.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kusjuures ma kaotasin ka hiljuti oma kaua töödatud stakeri ära migni täiesti imelikul viisil.

Ühel päeval üle pika ajal läksin sisse ning märkasin et def on 1 asemel 7. Mõtlesin et midaasja ning vahetasin parooli ära. Req-id olid off. 2 päeva hiljem tahtsin mehega pelama minna, aga parool oli vahetatud :S .

 

Neid paroole mida ma kasutasin, ei ole ma MITTE KELLELEGI öelnud!

Pole isegi mingi aasta aega kellegi sõbra juures runet pelanud et kahtlustada mingit goldeneye-d vms...

 

Etjah... Väga usun et praegu selline scamm liigub, kuigi sellejaoks peab jube pro olema - see teeb siis ka scammi uskumatuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.