Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SMSLAEN!!! Hakkan Rs raha laenama kuulsamatele accidele:P

Soovitatud postitused

Et siis mõtlesin hakkan raha laenama Rs2eestis kuulsamatele accidele. Mille pead tagama teatud kuupäeval ja kellaajal. Kui läheb üle hakkab raha juurde jooksma. Laenasin kunagi ka Rs raha siis oli siin foorumis acc nimega (Plastikuhv0). Asume asja kallale.

 

Laenu suurus on 100k-1m-ni:) Oleneb ehk hiljem tõuseb see summa.

 

Tagastama peab natukene rohkem kui võtsite laenu:P

NÄIDE: Võtate 500-1m laenu ja peate maksma 200k rohkem:)

Kui võtate 100k-500k peate tagastama 350k rohkem:)

Nagu näete mida rohkem võtate seda vähem tagasi maksate.

 

Aega on teil maksta 3 PÄEVA!! Kui üle lähete siis iga tund tuleb 5k juurde:P

Soovitan maksta teil õigel ajal ära.

 

Annan laenu ainult +20 tehingu inimestele. Aga siiski on ka erandid. Vaata alla poole:)

+20 tehingut siis saab võtta laenu 100k-1mni:)

10-19 tehingu tüübid saavad võtta aint 100-500k.

Alla 10 tehingut tüübid ainult 100k

 

Ei tohi olla mitte ühtegi negatiivset tehingut. Kui on siis ei saa isegi kui sul +50 tehingut. Ei huvita see jutt ,et mingi jo*u pani niisama.

 

Kui keegi scämmib siis on otsene bänned teil ilusti peal ja kõik:) Ei huvita vabandused nagu ma olin vanaema juures,maal,välismaal või kus iganes. Ikkagi tuleb tunni eest 5k juurde.

 

See kes on võtnud kahe nädala jooksul laenu ükskõik mis summa selle vahel loosin välja enda rs acci:) Acci kohta täpsem info: http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=14631

Nii ,et head laenu võtmist sest võid võita endale suht normaalse acci ka:)

 

MSN on: [email:2r4qkcv7]Heavy_is_best@hotmail.com[/email:2r4qkcv7]

Head laenu võtmist!

 

Middleman ütles ,et siia sobib. Kui ei sobi siis liigutage

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna vb laenan yhele aga ei tea summat õhtal ütleb. Ja loodan ,et mingid targad ei tule siia jälle oma teemat ajama muidu peab jälle mingi mode hoiatusi panema. Pole vaja nalja. Ma teen ka sinu teemas ohohoh mis müüd membut w? Beits hea müü mille 12 kuu membu aeg ja ette.. ja iga post siis ütlen ma tegin nalja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina saan vb 100k :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega mina ei peannud SMSLAEN!!! No jas scämmib:P Bänni saab:P Teeb uue acci siis uuesti. Muudab ipd ja keegi sama msniga äritseb bänned:P Ja stakerid vcõidavad kergelt ju:P

jah, selles olen mina süüdi :D

mõtlesin, et nii killer intress, nagu smslaenulgi :P


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oh. Need, kes laenavad, on ikka peast lollid. Vaadake intresse. Ja muide, hull bännimis jutt käib. Kõva mees on plastikpihv, midagi pole öelda. 3/10.

 

Sarkasm? See pole pealegi ratemis teema. Igatahes plaan läheb sul läbi plasti ,D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.