Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

soovitus minu poolt

Soovitatud postitused

kuna hetkel on suht palju scamme jne siis soovitaks teha teil sellise süsteemi või midagi et igasse teemasse saamiseks on eri tehingute arv või postituste arv ... et alates 200 postist või 10 tehingust saad rs raha teemasse jne ... ja siis oleks eraldi üks teema kus saaks postitada üks kõik mida ja seal ei oleks vaja min***d poste ega teginguid ... ehk siis need teised oleks suht paremad et saaks rohkem inimesi usaldada jne. aga siis peaks olema ka suurem järelvale fake tehingute valvamisel .

 

mis teie selle kohta arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Pijer

Omfg ? Loll oled ? Kuidas sa tehinguid saad ?

Sisi hakkab spämmimine pihta ja ega sa kasutajate müümisega ei hakka ju tehinguid koguma ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja kuidas sa tehinguid saad sa ei oska lugeda w ... ma ütlesin et oleks eraldi koht kuhu saaks kõige kohta postitada nii et poste ja tehinguid vaja pole . aga eraldi teemade jaoks p2p kasutajad jne ... oleks mingi piiranguga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Id- kaardiga audentimine oleks vast ainus kindel võimalus.

Vaevalt, et keegi üritaks scammida, kui tema isik teada.

Et siis keelata neil ärifoorumisse postitamine ära, kelle isik pole teada.

Nii kahaneks scammide arv tunduvalt.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sama siin!:) :)

Mõtetu:cool: ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

***MÕTTETU*** kirjutatakse. Issand, palun õppige õigekiri ära.

 

Loomulikult mõttetu. Mulle meeldib vaadata ringi ja vahest postitada, kuid selle pärast ei hakka ma nüüd tehinguid looma ning mõttetuid poste tekitama. Mul on tehinguid 0 ja jätan ka nii. Mul on neid mingi 5tk kindlasti olnud, aga mis mõte neil on? Olgu sul 100+ tehinguid, ikka on võimalus on inimene on f*cktarded ja võib scammida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Välismaal toimib? No kust otsast. Inimesed scammivad samamoodi. Vaatavad, et sa oled mingisugune nonamer ning lihtsalt neil on võimu ning lavastavad sind süüdi, mida iganes.

See ei ole nii lihtne. Paljud on alla 0 tehinguga / low postcount, aga ikkagi, nad tahaksid müüa oma kasutaja näiteks RL raha eest maha. Neil ei ole aega sul siin tehinguid teha ning postituse valmistada. Ei viitsi pikalt seletada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Välismaal toimib? No kust otsast. Inimesed scammivad samamoodi. Vaatavad, et sa oled mingisugune nonamer ning lihtsalt neil on võimu ning lavastavad sind süüdi, mida iganes.

See ei ole nii lihtne. Paljud on alla 0 tehinguga / low postcount, aga ikkagi, nad tahaksid müüa oma kasutaja näiteks RL raha eest maha. Neil ei ole aega sul siin tehinguid teha ning postituse valmistada. Ei viitsi pikalt seletada.

 

 

 

mis osa jääb sul risk takersite juures arusaamatuks seal pildi peal?? et sinna saavad kõik sisse omal vastutusel osatad müüd vahetad aga need kus 200 posti need oleks veits turvalisemad??kuhu iga nonamer sisse ei saaks ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi mode hullus peal ?

Kõik tahavad mingi hea ideega välja tulla ?

See on kõige idiootseid, vabandan väljendust kuid tõesti kõige ebanormaalsem idee .

Siis hakkab spämm pihta ja teie ütlete et selleks oleme meie ?

Siis tuleb jälle hädasid . Modesid on isegi vähe .

Igastahes see teema läheb nüüd küll kohe kinni - absurd !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.