Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

iPod Touch - Mis arvate ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Äkki kellegil on siis iPod Touch ?

Suht kõva asi pidi olema:D

ipod Touchi ja ipod Phone vahe pidi vist ainult helistamises olema, ja Phone pidi paksem veel olema ja korralik telefon suhteliselt olemas kaa .

Et soovitate?:)

Leidsin päris hea pakkumise kah. 5899.- ja 16GB.

Kirjutage arvamusi kellel on või tahab ka osta ja muidu infot selle kohta .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ipod on liiga ülehinnatud. Sinu asemel ma ostaks Sansa Sandisk mp3 mängija... endal on 2gb ja maksis kusagil 1800.- ( Kuid sellel olemas kõik mida vaja / filmid / Muusika / Raadio / Raadiost lindistamine / niisama lindistamine / piltide vaatamis võimalus )

 

Samas kui ipod nano maksab üle 2k ja pole võimalik isegi videosi vaadata.

 

Sandisk Sansa 8gb maksab kusagil 2500-3000eeki.

Eriti mõttetu on maksta peaaegu 5k selle eest et saaksid käia netis sellega + see pidi toetama ainult teatuid lehti.

Ipod Touch on peaaegu sama mis 30/60/80gb ipod video... ainult lisatud paar vidinat juurde ja välimust muudetud. ( mälumaht mitu korda väiksem ) + SEE ON NII KURADIMA SUUR.

 

Sandisk_Sansa_E270_6GB.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ipod on liiga ülehinnatud. Sinu asemel ma ostaks Sansa Sandisk mp3 mängija... endal on 2gb ja maksis kusagil 1800.- ( Kuid sellel olemas kõik mida vaja / filmid / Muusika / Raadio / Raadiost lindistamine / niisama lindistamine / piltide vaatamis võimalus )

 

Samas kui ipod nano maksab üle 2k ja pole võimalik isegi videosi vaadata.

 

Sandisk Sansa 8gb maksab kusagil 2500-3000eeki.

Eriti mõttetu on maksta peaaegu 5k selle eest et saaksid käia netis sellega + see pidi toetama ainult teatuid lehti.

Ipod Touch on peaaegu sama mis 30/60/80gb ipod video... ainult lisatud paar vidinat juurde ja välimust muudetud. ( mälumaht mitu korda väiksem ) + SEE ON NII KURADIMA SUUR.

 

Sandisk_Sansa_E270_6GB.jpg

eee, see mis sul pildi peal on, on sandisk sansa player, üli**** asi...

img46859e8f91092.jpg


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu asemel ma ostaks Sansa Sandisk mp3 mängija... endal on 2gb ja maksis kusagil 1800.- ( Kuid sellel olemas kõik mida vaja / filmid / Muusika / Raadio / Raadiost lindistamine / niisama lindistamine / piltide vaatamis võimalus )

 

Mul on olemas selline, samuti 2gb. Täpselt selline nagu pildil.

Millegipärast kipub vahetevahel kokku jooksma, aga olen sellest üle :D

 

Ja nõustun muidu sinu arvamusega iPodide kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on olemas selline, samuti 2gb. Täpselt selline nagu pildil.

Millegipärast kipub vahetevahel kokku jooksma, aga olen sellest üle :D

 

Ja nõustun muidu sinu arvamusega iPodide kohta.

 

Mul ka paar korda kokku jooksnud, kuid see tuleneb flash mälust - seda juhtub aegajalt kõigi mp3dega mis flash mäluga. Lihtsalt vajutad korra kinni ja avad uuesti.

 

Hostage : too välja siis üks viga mis sulle selles ei meeldi?

 

Esiteks mp3 mängija on siiski loodud muusika kuulamiseks? Näiteks kui ma sõidan stuntidega ma ei hakka ju mingi 5kilost pleirit taskusse toppima mis sinna ei taha mahtudagi. Mõte on selles , et näiteks sporti tehes vms seda nii nõme kuulata kui see nii suur + võimalus et läheb katki ekraan, tekivad kriimud jne. Täiega mõttetu värk on wifi sellel playeril nagunii saab kodus/koolis netis käia.. mida sa sellega ikka peale hakkad. + Ekraan pärast näpujälgi täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väike parandus :D

16GB maksab 5900.- pmst :P

Aga kellel on või on tellinud vms ?:P

Ipodi tahaks ikkagi, mitte mingit sandiski turu jura .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal on iPod, must 60B. Ostetud on küll USA-st, kus maksis see 200$ ,sellepärast saigi ostetud;)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väike parandus :D

16GB maksab 5900.- pmst :P

Aga kellel on või on tellinud vms ?:P

Ipodi tahaks ikkagi, mitte mingit sandiski turu jura .

 

Sandisk on suurim flash kaardi tootja. See pole mingisugune jura, aga jah noorus on ära rikutud reklaamidega.. milles igasühes makstakse miljardeid , et sulle sisendada ET IPOD IS THE BEST. Kuid tegelikkuses see nii pole. Lihtsad maksad paar tonni rohkem lihtsalt selle eest , et saada endale IPODI firma märgiga pleier.

 

Et siis sinu arvamus on selline , et FIRMAT mille reklaamimiseks kasutatakse vähem raha kui mingi mõttetu APPLE reklaamimiseks on kindlasti APPLE pleier parem. Kuigi tooted on iseenesest samas kohtades toodetud.. made in china. ja toote kvaliteet on sama mis igal teisel pleieril.

 

Kohe on näha et APPLE on ainult raha peal väljas. See sinu 16gb pleier maksab 5900eeki , kuid peaaegu samaväärse pleieri 80/60gb ipod video saaks palju odavamlt kätte. Lihtsalt vana versiooni natuke muudetud.

 

Point on selles , et kellegil on ipod siis peab MUL ka kohe sama firma pleier olema. sarkasm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
iPhone-ga ei saa Eetis rääkida kuna ykski v6rk ei toeta......graafika on k6www ja hind on kah

 

Tegu on iPod Toutchiga !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selle raha eest saaks psp,mp3 ja mobiili kah =) paar sada eeku jääb üle ka


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.