Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitan vaadata :P P6nev

Soovitatud postitused

http://realufos.blogspot.com/

 

Olen algusest peale uskunud nendesse...

Filme nendest siis siin lehel j6hkral kuidas yle 1o miljoni inimese ameerikas n2eb :P

 

Jutt k2ib siis Ufodest ja tulnukatest :P

 

 

Mul oli ka yks v2ga haruldane juhtum.... kui s6braga ta maale jooma l2ksime.

J6in ennast p2ris normaalselt t2is... aga sirgel joonel ikka k6ndida suutsin ja m6istus oli ka oma koha peal.

 

Lamasin maas.... oli öö umbes kella 2 paiku n2gin taevas mingi tulekest vilkumas.... alla ja yles liikumas v2ga kiirelt.

 

V2ga imelik oli.... ykski lennuk ega meie parim tehnoloogia niisugust asja j2rgi ei tee mida ma n2gin... vilkus.... liikus h2sti kiirelt yless alla k6rvale jne :P

Mina isiklikult arvan, et ma n2gin selle UFO 2ra :P v2ga p6nev oli... aga kahjuks teised kes meiega pidu pidasid, ei j22nud mind uskuma, kuna nemad kas ei usu v6i lihtsalt ei taha uskuda sellistesse asjadesse.... kuna see on t6esti nii...

 

Olen veel kuulnud, et hiljuti 06/07 aastal saadeti marsile robotid Nasa poolt, euroopast oli kh vist mingi robot marsile lendamas :P

Seal avastati siis pyramiidid mis olid maa põue vajunud ja sfinks kuhu(see l6vi pea).

Täpselt samad asjad on ka maal olemas :P

Kipud ikka sinna poole, et me pole ikke yksi terves selles kosmoses.... kindlasti on olemas ka teine demintsioon, kuhu saab lennata kas 10-20 aastat v6i l2bi musta augu, mis laseb sind l2bi valguskiirusega yhest demmist teisse....

See k6ik seal lehel olemas, v2ga palju erinevaid ja huvitavaid klippe jne :P

 

Yks inimene tapeti isegi 2ra govermendi poolt(talked to much) :D

 

Nii et jne .... kuna ei tea miks riigi valitsused, s6jav2gi jne peidavad seda meie tsiviilide eest.... hoiavad seda saladuses ega taha otseselt v2lja 8elda, et t6esti tulnukad on olemas :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

J6in ennast p2ris normaalselt t2is... aga sirgel joonel ikka k6ndida suutsin ja m6istus oli ka oma koha peal.

 

No vabandust, aga siis sa ei tea, mis tähendab "normaalselt täis" olla...

Nice party.

---

Aga teemasse: Võid uskuda neid, kui tahad. Ise olen neutraalne.

---

Järgmine kord katsu rohkem smilisid kasutada, kuidagi vähe oli sul neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühest foorumist lugesin ,et Ameerika teeb ufodega koostööd. Mingi foorum kus räägitakse surmast unenägudest kujudest maast jne särki värki. Ja sellepärast ei räägitagi rahvale sellest midagi. Pidid katsetama ufode tehni***d. aga noh ei tea ei koti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.