Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hakkan mmima. MM - 200k Each. Lugege.

Soovitatud postitused

VIP

Tere.Peaksin päris paljudele foorumi inimestele tuttav olema. Olen müünud mille siin ja teinud ausat äri. Nüüd tulen Mmima. Kui küsite kas olen usaldusväärne küsige Middlemanni või kasvõi teiste modede käest.

 

Loodame et siin teemas ei tule läbu. Kes ei usalda. Ära addi msni. Kõik kes hakkavad täiesti lambist Imelikku juttu panema saavad kohese blocki.

 

Mmin :

 

1.Kasutajaid

2.Mille

 

3. Üks Tavaline Ost/Müük Middlemanni jaoks 200k. Suuremad summad nagu 15-100M 400-600k

_________________________________

Mina EI VASTUTA kui keegi scammib teie useri.Võite ainult ennast süüdistada. Sest agreement numberiga saab alati acci tagasi võtta.

 

 

Msn : [email:33uln4w4]Froobrs@hotmail.com[/email:33uln4w4]

 

4.Enne kui acci ostate. Kontrollige inimese põhja ja küsige numbreid kõike ja kontrollige üle. Küsige kodu aadressi. Loomulikult olge kindlad, kui ta ei anna teile Agreement numbrit ( Kui just pole member olnud ) siis

küsige temalt täiesti KÕIKE!

 

 

MEELDIVAT KOOSTÖÖD!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Sa võid MM olla nagu teised isehakanud. Aga sa ametlikuks kindlalt ei saa. 1) Pole sa mode ja admin ei tea sind nii hästi ma arvan. Ja kust sa tead ,et sa kõige usaldusväärsem? Ma ei tahaks spämmida ega halvustada aga sa võid Mitteametlik MM olla niikaua kuni Rapid pole siin ametlikuks pannud:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuigi.Vägagi paljud mmid. Nagu sina lasid inimesi üle. Vägagi paljud. Kokku lugeda 3-4 Tükki. KAS NEID TASUB USALDADA? Tasub ainult usaldada Middlemanni ja foorumiasutajat. MITTE KEDAGI MUUD. Kahjuks pole sa õige vend seda ütlema. Minagi ei taha halvustada kuid niimoodi ei saa kahjuks ütelda. Loomulikult ei usalda mind kõik. Kuid kunagi ikka hakkavad usaldama. Vähemalt loodan seda :) Meeldivat koostööd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule. Sa võid öelda ,et sa ei scämmi. Aga ma arvan ,et paljud ütlevad aga kui mõnda summat suurt käes hoiab siis on tahtmine ikka scämmida vms? Üks sõber oli ühes foorumis jumala usaldusväärne sai paarsada milli enda kätte ja scämmis. Ma tean ,et sa ütled a ei ma ei scämmi ma pole scämmer. Seda juttu ma ei hakkagi ootama sinult aga foorumis on palju usaldusväärsemaid kui sina..Ja sa võid scämmida aga sa ei hakkagi ju kohe ütlema ,et sa scämmid. Siis keegi ei tee sinuga äri. See ,et öeldakse msnis ka ,et tema on usaldusväärne ja ta ei scämmi seda juttu ei usu mõni ise ka.Sa võid lubada ja mida iganes öelda ,et pole scämmer aga kuidas seda tõestada??? Need tehingud mis sul on ei tõesta eriti midagi. 14 tehingut ja ma ei näe küll ühtegi tehingut MMi eest. Siis väga kahtlane. Vb sa ütled ,et msnis paljusi MMinud ja neil pole Rs2eestis acci aga siis see ei loe sest sa MMisid msnis ja see su enda äri mitte Rs2eestis ei MMinud. Ära hakka sõimama ma ei pea sind SCÄMMERIKS! Ma vaid rääkisin mis on tõsi. Vb sul on iseloomu ,et ei scämmi suurte summade peale aga keegi ei tea kunagi ette. Sa võid arvata aga su meel võib muutuda.Ning sa tegid valesse kohta teema vms??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Loodan et teema läbuks ei kisu kuid pean ikka vastu vennale panema..

 

Kule plastipihv. Miks mul ei ole ühtegi mm tehingut. SEST MA POLE MMINUD. See topic on 2 päeva vana ja ei peagi veel olema ühtegi mmi. Ma pole sina, nomatters ja Veel paar moderaatorit kes lasid inimesi lihtsalt üle. Ja peagi tulevad tagasi foorumi ja teevad uue acci. Teevad 20 tehingut ja lasevad jälle 100M Rotti ja panevad minema. On see normaalne? 14 Tehingut on küllalt palju alustama MMimist. Mul pole mingi 1M Ostud seal tehingud. Seal müüdud 20 - 30+Mille inimestele ja vägagi kiiresti. Loodan et saad aru ükskord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tead kui ühekorra scämmid siis ei pea koguaeg scämmima vms??? Kust sa võtad ,et ma scämmin? Paneme 100 vahele ja vaatame kui ma lasen tehingud suureks ,et ma ei scämmi. Scämmin maksan 100 kui ei scämmi maksad sina 100. Või ei julge? Ja praegu rääkisime sinust mitte minust nomatterist või kellest iganes. Nii ,et 14 tehinguga ma arvan ,et küll Mmiks ei saa ja mode peab olema ,et ametlikuks saada ja sa pead mode ka olem asuht kaua ja korralik. Praegu sinu jutu järgi peaks olema 30% foorumist ametlikud MMid. Sest 14 tehingut pole raske saada. NIi ,et sa arvad palju kuid see pole tõsi. Ära räägi ,et sul 14 tehingut ja sa ainulaadne MMer.

 

Võite väänata hoiatuse aga see on tõsi mida ma räägin. 14 tehinguga on võimatu Ametlikuks MMiks saada. Varsti siis juba 3-me tehinguga ametlik?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kordgi ma nõustun plastikuga!

Ega see et sul 14+ tehingut on see ei tähenda et sa usaldusväärne oled.

Kes teab saad kah äkki 20+ tehingut kokku ja lased 100M+ rotti?

 

 

Nii et sorry for spam!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina selliseid teemasid ja isehakanud MM-e ei poolda, kuna Esiteks 1) Sul on küll 14 tehingut, kuid kui paljud on need sellised , et sina said raha ennem ehk sulle kanti/anti raha ennem?

 

Olen kindel , et kui tuleb MM-ida suurem summa lased selle kindlasti üle, Milleks muidu tahtmine nii väga MM-ida? 200k eest... ma küll ei oleks nõus liigutama ja oma aega raiskama.

 

Kui sul on hea põhjendus sellele siis ütle palun, tahaks vägagi teada.

( Ja paluks mitte ajada lolli juttu mingist usaldusväärsusest, foorumi aitamisest jne )

 

Mõni mode võiks keelata ära selliste teemade tegemise..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avatar ka juba pandud see märk Middleman. Et siis ma tean miks ta vb isegi tahab MMiks. Saab tehinguid mida suuremad tehingud seda suurem scämmi võimalus vms?

Hetkel ta millide äriga ei saa tehinguid siis mõtles uue valemi välja ,et tema on usaldusväärne ja kes iganes veel ning hakkab MMima ja tehinguid koguma. Ja laseb suure summa üle ja korras. Naudib oma raha Rsis kas müüb maha või paneb mingi acci peale. See on minu arvamus. Muud võimalust ei jää küll üle. Lampi MMima ei hakka nagu Voodoo mainis. Alati on selleks põhjus ja see pole põhjus ,et tahad aitada jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi highdrift kas ta tahab olla nurga tagune MM???? ta tahab olal ju Ametlik. Muidu ei teeks siia teemat. Vaid paneks endale signasse vms? Siis kõik kes pole ametlikud MMid teevad siia teema? Muud polegi. Sina mode tee tööd ja pane see teema õigesse kohta mitte ära mölise siin. Veame nüüd kihla ,et hoiatus tuleb sest sõimasin highdrifti ja 10 punkti koos irw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võtsin su avatari ära, mõni veel mõtleb et oledki AMETLIK .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuradi plastik ära kommenteeri iga inimese teemat, sul tõesti ajudega probleemid. Kui ta tahab olla nurga tagune MM las ta siis olla.

 

Õige jutt.Minu teemades spammib ta nii ,et lenda sa kohe põrgu.:mad:

Muidu myss on usaldusväärne,soovitan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Middleman. See on ainult Officalidele ? o_O Vabandan. Ei teadnud. Plastik. Pane oma suu kinni. Spammid ainult. Ja ma ei taha olla ametlik.Arvasin et signa teistele ka. Ja kõigil kellel pole täielikku sõnaõigust ärge tulge rääkimagi. PALUN KUSTADA KÕIK SPAMM POSTID ! Ja KEDA SAAB SIIN FOORUMIST USALDADA? Paari moderaatorit ja keda veel? Enamust modetaatorid panevad pärast scammi. Nii et plast ja kõik kunagi moded olnud kes banni saanud hoidke oma suu kinni.

Ja viimaks. Voodo. On see tõesti kindel et ma scammin 100M . On see ahvatlus minujaoks? Võibolla sinajaoks on. KÕIK POLE NAGU SINA. Nii et pane suu kinni. Moderaatorid.ja Adminnid. Las see teema olla veel päevakene ja kustutage see siis. See on täiesti idiootseid inimesi kes läbustavad seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.