Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kasutajate tegemine lukku

Soovitatud postitused

Tere , soovitaksin siia teha sellise süsteemi , et enam kasutajaid ei saa teha , kuna siin on teatud tüübid ,kes teevad päevas mitu kasutajat , et scammida..ning liikmemid saaks juurde kutsetega...ja vastutab ka kutsuja...


my.php?image=2ibdru0hx8.pngmy.php?image=2ibdru0hx8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata. Kui ma spämmisin siis minu parim mõte oligi ,et liitumine läheks lukku. Mida see annab foorumile? Vähem rahvas-Väiksem äri-Välja suremis oht-Vähem sissetulekuid äri meestel-Must turg kasutu. Nii ,et mingi paari inimese pärast see lukku on ajukas mõte:)

Aga noh ise teate mis teete. Ja ma arvan ,et uustulnukal ei õnnestu scämmi saada. Ja see kes saab uustulnukalt scämmi on idioot! Sest ajuvaba on neilt scämmi saada. On olemas MMid ja kes iganes veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere , soovitaksin siia teha sellise süsteemi , et enam kasutajaid ei saa teha , kuna siin on teatud tüübid ,kes teevad päevas mitu kasutajat , et scammida..ning liikmemid saaks juurde kutsetega...ja vastutab ka kutsuja...

 

Me näeme selle kohe ära, kes mitu kasutajat teinud on ja panevad endale positiivseid tehinguid jms .

Ära muretse :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.