Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus:Kuidas saada RuneScape P moderaatoriks.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nüüd enne seda ,et saada moderaatoriks :D

Kui teil isegi 0,1 Blackmarks saate ikka moderaatoriks üle 1 black marki ärge proovigegi.

Kui aktiivselt teha võib moderaatoriks saada 7 päevaga kui aeglaselt võtab aega kuni aasta.

 

Nii mis vaja teha.

 

1. Igas nendest worldides (1-11) on inimesi kes kasutavad autotalkereid reporti neid nii palju kui saad ,Rule 7 (macroing)

 

2. Igas worldis on botte kes minivad teevad wc-ed jms reporti need ka nii palju kui saad igaüht 1 korda, Rule 7 (macroing)

 

3. Paljud inimesed ropendavad noobiks ja räägivad sõnu mis te märkate on tärnide taga selle eest ka reportige nii palju kordi kui võimalik, Rule 1 (offensive language)

 

4. Paljudes worldides on selliseid inimesi kes reklaamivad oma lehte kus müüakse RS goldi või kus on keyloggereid või kus cheate näiteks kui keegi tahab et sa prooviks runescape kolme reportige ka neid nii palju kui võimalik , Rule 12 (Advertising/Websites)

 

5. Paljud inimesed küsivad kui vana sa oled kus elad,mis su nimi on?

Selleks reportige seda nii palju kui võimalik samamoodi,Rule 13 (Asking for personal details)

 

6. Scammerid tihti ütlevad et passi varjavad tärnikesed ja ta ütleb fake passi kõik ütlevad ja ta scammib selleks reportige neid nii palju kui võimalik,Rule 3 (Password Scamming)

 

7. Scammerid ütlevad ,et trimmivad riideid mis tegelikult pole võimalik kuna saab seda Treasure trailist selleks reportige neid nii palju kui võimalik ,Rule 2 (Item scamming)

 

 

NB! See on kõik mis vajalik P moderaatoriks saada,ärge ise rikkuge reegleid selle ajaga kui te teete reportimisi.Ja proovige rääkida nii et sõnad oleksid õigesti kirjutatud ja ärge minge kohe reegli rikkuja juurde sõimama "i reported you hahaha"Kui te nii kiiresti modeks ei saa siis on teil paha luck,saage aru asi on luckys!

Edu teile!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
omg tänan õpetust!!!

 

ma olen nüüd rs mode omg!!

 

Sa pole veel õpetust proovinud ja juba räägid et oled mode:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis järgmine õpetus on?

Kuidas saada Runescapes tasuta 100000m ?? Ega neid reportijaid ja korralike on nii palju maailmas ,et võimalus on 0,8% saada teil modeks. Ise tean yhte Rs2 mode nimi Prof warior kes reportis mitu kuud enne kui sai modeks ja suht koguaeg.

 

EDIT: ja vahest saab aint tänukirja ja mitu korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mis järgmine õpetus on?

Kuidas saada Runescapes tasuta 100000m ?? Ega neid reportijaid ja korralike on nii palju maailmas ,et võimalus on 0,8% saada teil modeks. Ise tean yhte Rs2 mode nimi Prof warior kes reportis mitu kuud enne kui sai modeks ja suht koguaeg.

 

Asi on lucky-s:p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
MIs luckys siin asi on? :@ pole mingi ASI siin luckys

 

Lucky on selles et jagex ei kontrolli alati üht meest kui kontrollib et sa aktiivselt tegid ja ilusti rääkisid 0 blackmarke siis hakkab jälgima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pmod nii mõttetu ju tava kasutaja palju parem olla. mis see annab sulle? kroonike nime ees ja kuhjaga noobe kes pärivad idiootseid asju ja norivad asju muud midagi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

See pole kohe minu tehtud käisin ringi natuke sythes ja sealt tõlkisin selle siia maha vb keegi proovib:o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Pijer
minu arust on rs-is üldse mode mõtetu olla. Mis sa sellega ikka peale hakkad. Raha teenima?

Nagu ma juba ütlesin minu arust mõtetus.:O

Ma arvan ,et sinu õigekiri on mõttetus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pohh siin pole vaja seda õigekirja, aint koolis kasutan. vott:P
Lähed kuhugi töö intervjuule kuhu pead avalduse kirjutama vms seal kah lsaed slängis jne? ja ütled et aind koolis on vaja? täiesti haige igalpool peaks õigekirja kasutama.

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täielik bullshit... Jagex ise ka öelnud , et modeks ei saa reportides macrojaid - see ainult koormab nende süsteemi ( neil tuleb rohkem reporte üle vaadata )

 

Teiseks sõnastus on väga halb.

Kolmandaks see on mõttetu guide, soovitan sul guidede tegemise lõpetada, muidu äkki veel teed guide kuidas Mile osta või mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.