Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Konto lukus!

Küsimus

Palun abi siis. Ostsin kunagi sellest foorumist endale kasutaja. Algul oli kõik tipp topp korras kuni ükskord konto lihtsalt lukus. Siis hakkasin asja uurima ja ega eriti targemaks ei saanud. Olemasoleva infoga lahti igastahes mina teda ei saa. Ostsin konto whitetale käest kes väidetavalt ostis selle kunagi kellegi inglase käest.

Palun aidake konto avada.


Tasuta lõunaid pole olemas. Keegi ikka maksab!! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mu konto pole banned. Kui tahan sisse logida tuleb selline tekst : "Account locked as we suspect it has been stolen. Press ´recouver a locked account´ on front page". Tegin siis seda. Kirjutasin kõik mis võimalik sinna ära ja siis tuli vastus, et ma pole neid piisavalt veennud ja on ka nimekiri mida peaksin neile ütlema, aga ma ju ei tea neid ajsu kuna ei loonud seda kasutajat ise.


Tasuta lõunaid pole olemas. Keegi ikka maksab!! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Transaction id, agreement number, 3 passi, recid, email, zip kood = Ja ongi lahti. Aint et need asjad peavad 100% õiged olema :D

 

sonid veitsa? kui sul on transaction ip ,agreement number,3 passi,e-mail olemas ja need täiesti õige + kirjutad sina teksti juurde saad ka ilma recoveriteta tagasi!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.