Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi mingist acci kahepeale minuga ?

Soovitatud postitused

MSN: [email:2dhb2w2y]cs_rs@hotmail.com[/email:2dhb2w2y]

 

Et, teema on selline, võiks teha mingist kasutajat kahepeale , mul enam näiteks pole mitte ühtegi kasutajat alles. Võiks teha sinu kasutaja mingisugust kahepeale, on ta pure/skiller/main või mis iganes. Et muidugi, kui ma irl raha saan või solle , ostan raha peale kasutajale ju. Et ma annaks kõik enda koduandmed või mida iganes tahab PANTI!, et ma ei scammiks, kahekesi lihtsalt tuleb kiiremini leveleid, ja wildis käin ma alles siis, kui ÕIGE acci omanik lubab käija, ei akka koguma näiteks: black marke , vms. Olen kogenenud Rs2-te olen ise mänginud peaaegu 3aastat , peaaegu 3 aastat TÄIS. Olen teinud ise palju palju Puresid,näiteks Rangepuresid, siis Range 75+ ara saand. Ja siis BLocked. Muidugi võiks saada täiesti sõbraks ka, et Saaks kokku irl elus, võtaks väiksed joogid jms. Ei ole selline pahatahtlik vms, olen sõbralik. Ja ei soovi mingisugu pettumust vms ! julgelt Julgelt, alguses sa ei pea panema asju peale accile kui ei taha, paned jupp aaval vms, (juhul kui sa ei usalda!) aitäh praegu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.