Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miljonite hinnad ! :@

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Rs millide hinnad on liiga madalad .

Kui Balrog kutsus hindu tõstma, siis teie langetate .

Moderaatorite ja Admini hinnad on 35 each

Tulge maa peale tagasi, kui me sama moodi jätkame, pole meil mingit tulevikku räägis Balrog . - see on TÕSI !

Mitte et ma tahaks mingit head kasumit saada miljonite hindadega, kuid 35.- miljon on ikka häbiväärselt väike summa .

KUTSUN ÜLES VEELKORD MILJONITE HINDU TÕSTMA ! NII MODERAATORID, ADMINISTRAATORID KUI KA VÄGA AUSTATUD FOORUMI LIIKMED !


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Hea mõte küll jah aga asi on selles et ostjaid ei ole piisavalt. Inimesed läksid tagasi kooli ja enam ei käida tööl kooli kõrvalt nagu vanasti. Seega rahval pole raha. Kuna rahval pole raha ei ole ka turgu. Kuna pole turgu ei ole ka tulu. Kuna pole tulu tekib konkurents. Kuna on konkurents siis on hinnad võimalikult madalad.

 

Minul näiteks on miljonid mida ma müün, mitte kusagilt ostetud vaid teise inimese poolt tehtud, ühesõnaga ma aitan teisel inimesel miljoneid maha müüa ja ise eriti mänguga ei tegele. Kunagi olin päris aktiivne seal mängus aga tõepoolest, ega igavesti ju legodega ei mängi. Seega mina kahjuks hindu tõsta ei saa ennem kui kõik kahtlased tegelased siit kadunud on. Praegu tundub veider üks tüüp kes müüb parasjagu 500M, ennem ma seda ei usu kui oma silmaga näen et tal on see raha ka olemas, kuna tehinguid on tal 0 ja tausta uurides ei leia eriti midagi.

Ülestõusud eriti ei mõjuta hinda, hinda mõjutab siiski ostu-müügi suhe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mäletan aegu, kui mille ostad 30 eegu eest ja müüd 50 eegu eest... vot see oli äri :D

 

a barlog oli ise süüdi, et hinnad langesid, tema neid suruski maha.

 

Paneks reegli:alla 40 each millide hinnad KEELATUD ?:D:D:D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi mainis et balrog süüdi?

Siis eksite ta ei ole süüdi.

Hinnad lihtsalt ongi nii all.

ja ma arvan et ei tõesta.

Kui tõusevad siis vähe ostjaid. sest osta parem neilt kes odavalt müüvad. ja lihtsalt teilt ostetakse vähem:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina langetasin oma hinda kuna konkurent on liiga suur. Ja ma arvan, et se minu mõeldud septembri lõpu hind ei tule mulle 45ea, VAID 30 ea. Pmts liiga palju on tulnud neid miljoni müüaid ja se surubki mind kah hinda langetama. Pmts ma olen sinuga nõus, et tõuseksid hinnad, aga asi selles keegi hüppab ikka alt. Ja seekord olin alt hüppaja mina. Ma ei pidanud enam vastu raha oli nii hädasti vaja ja kui ma märkasin, et 35ea millid lähevad päris soojalt siis jätsingi selle hinna :S. Sorry!!


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need hinnad võivad tõusta. Aga mõelge peaga. Tuleb mõni uus ja müüb 25-35 ea maha ja teie müüte 40-50 ea. Targem oleks osta 25-35,- ea. Ja keegi enne rääkis ,et bännida kes neid nii odavalt müüb(Tean ,et see oli naljaga mõeldud:D) Aga kui peakski nii juhtuma siis kaotab julmalt foorum kuulsust jällegi. Sest kasulikum oleks osta mujalt.

Ma arvan ,et te võite siin vaeva näha ,et hinnad tõuseks aga sellest pole kasu. Uued rikuvad ära.

Muide Cemtey ta usaldusväärne müüa. Ma ostsin 4m ja ei scämminud ja highdrift talt väga hulga ostnud.(Ma mõtlen seda 500m tegelast)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

plastikpihvil on õigus millid on selle pärast nii odavad et neid on lihtne saada lähed stakema ja sul võib olla paari tunnigi mitukümmend milli koos siis see mees mõtleb et müüb millid maha tuleb siia foorumisse ja vaatab et kõik müüvad 40 ea siis müüb ta need millid maha 30-35ea ja inimene vaatab et mis mõttega ta ostab neid 40 ea kui odavamalt ka müüakse:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust on praegu sitaks hea kui tahad skillide peale panna raha kohe ostad korraga, palju, odavalt mille.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hinnad yles pl0x? usas on naq mingi 4$ eac irw...

 

Seda asja ei saa niimoodi võtta.

Kõik oleneb kõigest. Näiteks Norras on oletame saiapäts 25.-, Eestis kuskil 7 krooni. Aga näiteks vaatame palju inimesed teenivad seal ja siin. Kas Eestis poemüüjad räägivad, et vaadake meie müüme saia nii odavalt, tõstaks kah 25.- peale? Loll jutt.

Kui ikka veel aru ei saanud, siis näiteks kui kõik lähevad Soome tööle, et head palgad, head palgad. Kuid ka kõik see muu maksab seal rohkem jne. Niiet sellest palgast midagi järgi ei jää, juhul kui sa Eestis ei ela ja Soomes tööl käid.

Tegelt on ka USAs millide väärtus umbes sama, mis siingi, asjade suhteväärtuse poole pealt vaadates.

 

Ah, kurat, mai viitsi seletada korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Asjadel tuleb lasta omasoodu kulgeda. Küll kõik paika loksub.

See, et hinnad on niimoodi langenud on lihtsalt paratamatus.

 

 

Päikest!

 

Asjad EI LOKSU PAIKA kui me midagi ette ei võta .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra 40 ea peab hind olema :O

mul 4 milli vedeleb pangas ja ma ei saagi ju müüa kunagi ?


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asjad EI LOKSU PAIKA kui me midagi ette ei võta .

 

No kui te nii väga tahate, siis võite loomulikult hindu tõsta, aga mis sellest tuleb.

Ostjad, keda on niigi vähe, lahkuvad mõnda teise foorumisse, kus on odavamad hinnad.

Paljud ei saa aru sellest, et parem oleks maksta paar eeku milli pealt rohkem kui lihtsalt oma rahast ilma jääda, scammi saades.

 

Mida lihtsam on RSis mille teenida, seda odavamaks hinnad lähevad. See peaks kõigile selge olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
No kui sa nii väga tahad, siis võid loomulikult hindu tõsta, aga mis sellest tuleb.

Ostjad, keda on niigi vähe, lahkuvad mõnda teise foorumisse, kus on odavamad hinnad.

Paljud ei saa aru sellest, et parem oleks maksta paar eeku milli pealt rohkem kui lihtsalt oma rahast ilma jääda, scammi saades.

 

Mida lihtsam on RSis mille teenida, seda odavamaks hinnad lähevad. See peaks kõigile selge olema.

 

Jutt pole minust . Minu hinnad on normaalsuse piirides .

Müüakse mille juba 15 each!

Moded : 30-35 each


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma kord juba ütlesin , ei saavuta te milide hinna tõstmisega midagi, keegi ikka müüb odavamalt.

( Kuna rs on nii allakäinud siis varsti müüte juba 5-10kr mil each sest ostjaid jääb järjest vähemaks.

 

Kui ei meeldi siis ära merchanti enam Mile. Mine otsi endale IRL töö , mitte ära jama mingi RS MILIDE ÄRIMISEGA.

 

Suht mõttetu on ju see kui 3 modet üritavad üksteisega võidu müüa M-ile.

 

 

TO CEMTEY... See tüüp kes müüb hetkel 500m on parim f2p pker... Tal oli pure ( pyha karu ) mis sai banni , ning ta tegi paari kuuga uue maxed pure ( pyha is back ). Olen 100% kindel et tal see raha olemas.

Tõestus : http://www.zybez.net/community/index.php?showtopic=899149 ( btw soovitan ta videosi vaadata )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ja siis las olla pc product ownib ikkagi


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõni tavaline kasutaja tahab ka miljoneid müüa ju.

Meil on ka võimalik äritseda.

Kui ainult müüvad moderaatorid siis ikka on teile see suur kasum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea mõte küll jah aga asi on selles et ostjaid ei ole piisavalt. Inimesed läksid tagasi kooli ja enam ei käida tööl kooli kõrvalt nagu vanasti. Seega rahval pole raha. Kuna rahval pole raha ei ole ka turgu. Kuna pole turgu ei ole ka tulu. Kuna pole tulu tekib konkurents. Kuna on konkurents siis on hinnad võimalikult madalad.

 

Minul näiteks on miljonid mida ma müün, mitte kusagilt ostetud vaid teise inimese poolt tehtud, ühesõnaga ma aitan teisel inimesel miljoneid maha müüa ja ise eriti mänguga ei tegele. Kunagi olin päris aktiivne seal mängus aga tõepoolest, ega igavesti ju legodega ei mängi. Seega mina kahjuks hindu tõsta ei saa ennem kui kõik kahtlased tegelased siit kadunud on. Praegu tundub veider üks tüüp kes müüb parasjagu 500M, ennem ma seda ei usu kui oma silmaga näen et tal on see raha ka olemas, kuna tehinguid on tal 0 ja tausta uurides ei leia eriti midagi.

Ülestõusud eriti ei mõjuta hinda, hinda mõjutab siiski ostu-müügi suhe.

 

Irw see kes müüb selle tüübi raha ma nägin tal on rohkem kui 500m;) Ja uskuge mind ta ei ole scammer;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma arvan et aasta pärast on millide hinnad 15-25 ea need ajad on igaveseks mõõdas kui sai mille 70-80ea müüa ja varsti ei osteta enam isegi 35-40 ea nii et pole mõttet nutta et hinnad on nii madalad parem leppige sellega ja pange oma hinnad ka 30ea ma arvan et siis tõuseb teie müüdud millide arv hüpeliselt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.