Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lugupeetud Administraator!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Juhtus selline asi ,et Foorumi kasutaja N2pits süüdistab mind varguses ,täpsemalt kasutaja mis oli müüdud talle minu poolt 2 kuud tagasi.Mul oli eelmine foorumi Kasutaja

The young singer .

Palusin teda ära bannida kuna pidin teda ära blokeerima ,sest sõpradel oli automaatlogimised,lahkusin paariks nädalaks.

Sellel samal päeval kui palusin bannida Oli mul sõbral kasutaja RICOH millega ta vaatas mis kasutajaid müügis on.Mulle hakkas see nimi meeldima ja palusin see endale .

The young singerit ei tahtnud unbannida aga näen juba unbannitud kuid väike aeg tagasi oli ban peal .

Nüüd N2pits süüdistab mind selles et ma võtsin Wc99skiller tagasi.See kasutaja oli 2 kuud tagasi müüdud!

Kasutaja oli müüdud samal päeval kui ostetud 2Milli rs2raha eest.

Tal pole mingisuguseid tõendeid et mina scammisin selle tagasi,ma ei taha sellele foorumile halba teha,ma tahan olla hea inimene ma pole kunagi midagi varastanud.

Nb:uus kasutaja mul kasutusel Rolvertsi loal.Tahtsin Rapidloadi ka üle küsida kuid ta ei vastanud kahjuks.

Palun võtta see negatiivne tehing maha kasutajast The young singer .

Ma ei ole süüdi et ta pole pannud enda recovereyd peale.

NB: kasutaja oli ostetud samal päeval kui müüdud kasutajalt rollinnboy3 ja ta teine kasutaja- vova.

See on kõik mida ma tean.

Vabanda N2pits ma ei teinud seda!:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Või andsid kellegile passi?

Ma räägin rollinnboy3-ega vb tema võtis,proovin aidata:(

Leidsin ta msni.

[email:j1vz1iyo]poiss_69@hotmail.com[/email:j1vz1iyo]

lisa teda ja räägi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta poeb rapidile nüüd, et modeks saada:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.