PDA

View Full Version : Scammer The Young Singer

N2pits
21. september 2007, 22:02
ykskõrd augusti alguses ostsin endale kasutaja wc99skiller
pole saand arvutisse nyyd 3 nädalat nyyd vaatan wc99skilleriga yritan sisse logida naq wtf invalid username or password...

miskipärast tunne et endine The Old Naga ja The Young Singer sama isik :S sain selle teada siis kui mingi tyyp kysis kui ma kasutaja ostsin et kas ma The Old ja naq muud ei midagi niiet jah olge ettevaatlikud kui talt acci ostate sest see võib teil 1 kuu pysida siis acc vanade passidega l2ind

Wc99skilleri statsid olid fm 88 wc 77 ja fletch 67 ja cooking 21 kui ma ei eksi suht junn tunne sest kasutajal oli piisavalt palju raha ja materjali

Janek
21. september 2007, 22:08
Kuule ma ei saand seda tagasi võtta!see oli ostetud ühelt inimeselt siin foorumist rollinnboy3 ja recoveryd võisid panna.Acc on juba ammu sulle müüdud ju.
Ja kahjuks ma passe eelmiseid ja recce ei teadnud.Vabandust.Accound on sulle müüdud mingi 2 Kuud tagasi ju,pidid recoveryd peale panema.
Kahju on .

Xtream
21. september 2007, 22:15
Irw sina oled the young singer :D? Ise ytlesid et sõber tuli ja käib oma kasutajaga (ricoh) lawl

Voodoorunner
Kuule ma ei saand seda tagasi võtta!see oli ostetud ühelt inimeselt siin foorumist rollinnboy3 ja recoveryd võisid panna.Acc on juba ammu sulle müüdud ju.
Ja kahjuks ma passe eelmiseid ja recce ei teadnud.Vabandust.Accound on sulle müüdud mingi 2 Kuud tagasi ju,pidid recoveryd peale panema.
Kahju on .

Ega sa võid võtta ju tagasi acci ilma peal olevaid recoveryed teadmatta, kui tead esimesi andmeid kasutaja kohta.

Pijer
Ricoh on The Young Singer !!!!!!!!

Janek
21. september 2007, 22:17
See on ammu rolvertsiga üleräägitud.Ma kasutan nüüd seda ja kui ma kasutajat müüsin ma ei teadnud ühtki eelmist passi.
See wc99skiller oli ostetud samal päeval kui müüsin n2pitsale.Ma ei ole süüdi et ta recce pole pannud,ja üldse sul võis ka keylogger olla.
Kuna kui sul mingi viirus arvutis sa ei vajuta log out ja vajutad kohe ristile nurgas siis see võib automaatselt passi ära vahetada.

Voodoorunner
21. september 2007, 22:21
See on ammu rolvertsiga üleräägitud.Ma kasutan nüüd seda ja kui ma kasutajat müüsin ma ei teadnud ühtki eelmist passi.
See wc99skiller oli ostetud samal päeval kui müüsin n2pitsale.Ma ei ole süüdi et ta recce pole pannud,ja üldse sul võis ka keylogger olla.
Kuna kui sul mingi viirus arvutis sa ei vajuta log out ja vajutad kohe ristile nurgas siis see võib automaatselt passi ära vahetada.

wtf sa ajad lol? Sellist viirust pole olemas.
Mulle tundub , et sa üritad valetada ja lasid lihtsalt kasutaja üle.

Janek
21. september 2007, 22:24
Mul oli kasutaja Djtix mis kadus kohe peale ristivajutamist mul oli arvut viiruseid täis pärast proovisin sisse logida ja pass vale,müüja andis raha tagasi,ja sellist kasutajat enam hiscores ei leidu.
Ja ma pole süüdi et ta recovereyd pole pannud,ma ei teadnudki ühtki passi.Teadis ainult tema omanik.
Kasutaja oli müüdud samal päeval kui ostetud.

Mark
21. september 2007, 22:41
voodoorunner sa kohe ka kõigi vastu

Janek
21. september 2007, 22:46
http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?p=102013#post102013 :(

Lisa müüjat [email:3ooundfm]poiss_69@hotmail.com[/email:3ooundfm] tema müüs seda mulle.