Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer The Young Singer

Soovitatud postitused

ykskõrd augusti alguses ostsin endale kasutaja wc99skiller

pole saand arvutisse nyyd 3 nädalat nyyd vaatan wc99skilleriga yritan sisse logida naq wtf invalid username or password...

 

miskipärast tunne et endine The Old Naga ja The Young Singer sama isik :S sain selle teada siis kui mingi tyyp kysis kui ma kasutaja ostsin et kas ma The Old ja naq muud ei midagi niiet jah olge ettevaatlikud kui talt acci ostate sest see võib teil 1 kuu pysida siis acc vanade passidega l2ind

 

Wc99skilleri statsid olid fm 88 wc 77 ja fletch 67 ja cooking 21 kui ma ei eksi suht junn tunne sest kasutajal oli piisavalt palju raha ja materjali

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule ma ei saand seda tagasi võtta!see oli ostetud ühelt inimeselt siin foorumist rollinnboy3 ja recoveryd võisid panna.Acc on juba ammu sulle müüdud ju.

Ja kahjuks ma passe eelmiseid ja recce ei teadnud.Vabandust.Accound on sulle müüdud mingi 2 Kuud tagasi ju,pidid recoveryd peale panema.

Kahju on .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ma ei saand seda tagasi võtta!see oli ostetud ühelt inimeselt siin foorumist rollinnboy3 ja recoveryd võisid panna.Acc on juba ammu sulle müüdud ju.

Ja kahjuks ma passe eelmiseid ja recce ei teadnud.Vabandust.Accound on sulle müüdud mingi 2 Kuud tagasi ju,pidid recoveryd peale panema.

Kahju on .

 

Ega sa võid võtta ju tagasi acci ilma peal olevaid recoveryed teadmatta, kui tead esimesi andmeid kasutaja kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on ammu rolvertsiga üleräägitud.Ma kasutan nüüd seda ja kui ma kasutajat müüsin ma ei teadnud ühtki eelmist passi.

See wc99skiller oli ostetud samal päeval kui müüsin n2pitsale.Ma ei ole süüdi et ta recce pole pannud,ja üldse sul võis ka keylogger olla.

Kuna kui sul mingi viirus arvutis sa ei vajuta log out ja vajutad kohe ristile nurgas siis see võib automaatselt passi ära vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on ammu rolvertsiga üleräägitud.Ma kasutan nüüd seda ja kui ma kasutajat müüsin ma ei teadnud ühtki eelmist passi.

See wc99skiller oli ostetud samal päeval kui müüsin n2pitsale.Ma ei ole süüdi et ta recce pole pannud,ja üldse sul võis ka keylogger olla.

Kuna kui sul mingi viirus arvutis sa ei vajuta log out ja vajutad kohe ristile nurgas siis see võib automaatselt passi ära vahetada.

 

wtf sa ajad lol? Sellist viirust pole olemas.

Mulle tundub , et sa üritad valetada ja lasid lihtsalt kasutaja üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul oli kasutaja Djtix mis kadus kohe peale ristivajutamist mul oli arvut viiruseid täis pärast proovisin sisse logida ja pass vale,müüja andis raha tagasi,ja sellist kasutajat enam hiscores ei leidu.

Ja ma pole süüdi et ta recovereyd pole pannud,ma ei teadnudki ühtki passi.Teadis ainult tema omanik.

Kasutaja oli müüdud samal päeval kui ostetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

voodoorunner sa kohe ka kõigi vastu


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?p=102013#post102013 :(

 

Lisa müüjat [email:3ooundfm]poiss_69@hotmail.com[/email:3ooundfm] tema müüs seda mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.