Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kus elate?

Soovitatud postitused

Tahaks seda küsida kas keegi elab Jõhvis.

1 inimene scammas :D

Kui viitsite rääkima minna saate vb mingi vaevatasu aga igatahes saate mu respcti!

 

Ära kasuta minu väljendit "saate mu respecti". Peale seda kui mina selle Offtopicusse korra kirjutasin .. olen näinud juba 3-4s kohas seda sama - suht nõme vaadata seda, et teil puudub igasugune sõnavara.

 

Erilist vahet pole ju , et ahvid mind või mida iganes . Aga mulle käivadki väikesed asjad pinda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära kasuta minu väljendit "saate mu respecti". Peale seda kui mina selle Offtopicusse korra kirjutasin .. olen näinud juba 3-4s kohas seda sama - suht nõme vaadata seda, et teil puudub igasugune sõnavara.

 

Erilist vahet pole ju , et ahvid mind või mida iganes . Aga mulle käivadki väikesed asjad pinda.

 

Ma ei ahvi sind.

See mees kes läheb ja nõuab raha vms saab mult respecti kuna on valmis aitama!

Ise elan Nat kaugel...ei saa minna :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja kas see puudutab rsi alla???

Kuskile mujale peab see minema kui Üldise alla.

Või jutt käib Rsis et kus elad?

 

Teen sulle asja lihtsamaks.

Et järgmine kord lugeda oskad.

 

Üldine

Üldine jutt runescape teemal.

 

Sina küll ei sobi modeks kui saatsid talle kirja.

ei tea kuhu mingi asi sobib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Ma ei ole nii loll ,et mind on võimalik üle lasta. Kui tahad teada

2) Sina alustasid ja mina lõpetan nii ,et ise tead.

3) Ja kui lastakse üle siis ma enam ei ütleks msni teel ,et nüüd tulen ja annan peksa aga tegelt ei anna. Ja järgmine päev uuesti ähvardaks. Käid ukse taga ära oleks tegija. Kui ei siis kohe näha tühikargaja. Ise olin ka enne modeks saamist tühikargaja ja ähvardasid aga mõtetu. Enam nii loll pole ,et üle saan. Ja kui saan siis oleneb summast ja vaatab mis teen mitte ei karda msni teel ,et taon sind ära ja ei siis ise ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1) Ma ei ole nii loll ,et mind on võimalik üle lasta. Kui tahad teada

2) Sina alustasid ja mina lõpetan nii ,et ise tead.

3) Ja kui lastakse üle siis ma enam ei ütleks msni teel ,et nüüd tulen ja annan peksa aga tegelt ei anna. Ja järgmine päev uuesti ähvardaks. Käid ukse taga ära oleks tegija. Kui ei siis kohe näha tühikargaja. Ise olin ka enne modeks saamist tühikargaja ja ähvardasid aga mõtetu. Enam nii loll pole ,et üle saan. Ja kui saan siis oleneb summast ja vaatab mis teen mitte ei karda msni teel ,et taon sind ära ja ei siis ise ei lähe.

 

k6ik lollid ytlevad et nad ei ole lollid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik vargad ütlevad ,et nad pole varastanud:D

Ei käi sinu kohta.:D Nagu mõni ütleb ,et tema pole scämminud kui süüdistatakse. Siis mõelge peaga. Ega kui keegi röövib poodi siis ta ei tunnista ülesse ,et röövis vms? Ja kui scämmib ega siis ka ei tunnista. Vaid mõni julgeb tunnistada.

Ja kui arvad ,et mind võimalik üle lasta siis mind väga palju üritatud üle lasta aga ei õnnestu:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik vargad ütlevad ,et nad pole varastanud:D

Ei käi sinu kohta.:D Nagu mõni ütleb ,et tema pole scämminud kui süüdistatakse. Siis mõelge peaga. Ega kui keegi röövib poodi siis ta ei tunnista ülesse ,et röövis vms? Ja kui scämmib ega siis ka ei tunnista. Vaid mõni julgeb tunnistada.

Ja kui arvad ,et mind võimalik üle lasta siis mind väga palju üritatud üle lasta aga ei õnnestu:P

 

vot see on mehe jutt...!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1)Eem väga palju scämmisin. Tahad annan andmed ei karda kui keegi ukse taha tuleb rsi pärast. Ja mul ka vend olemas keda ma kasutan äärmisel juhul kui asi väga hull ja tema sõpru. Muidu ei karda kui mingi rune tegelane ukse taha. Lööb rune scimmyga otsa ette?

2)Kord elus saame nigunii peksa ja kui scämmisin see oli paar kuud tagasi ja see vana asi ja tuleb ukse taha peksma? Irw. Sama hea ,et täna röövin sind siis sa 10-ne aasta pärast tugev ja tuled peksad läbi mind? Ma arvan ,et sul on hullemad tagajärjed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.