Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rune c'bow või Karlins c'bow ?

Soovitatud postitused

kas sa teed nalja we või päriselt tahad teada??? Keegi ei kasuta karils bow stakel suht mõttetu nagu, rune c bow drag bolt (e) või onyx boltidega tõmbam 30+ hitte nii 70+ rangedi juures nii et rune c bow all teh way...


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
kas sa teed nalja we või päriselt tahad teada??? Keegi ei kasuta karils bow stakel suht mõttetu nagu, rune c bow drag bolt (e) või onyx boltidega tõmbam 30+ hitte nii 70+ rangedi juures nii et rune c bow all teh way...

 

Arvatavasti et nalja ei tee.

Aga Karlins hitib kiirelt ja kui range 70+ lased 20+ .

2 korda kiiremini kui rune cbow


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõige parem dark bow &Drag arrows. spec ja rune knifed :)

 

Ei ole, kuna range stakes sa ei saa kasutada Potte ega Prayd, väga suur võimalus on , et bow laseb halvad hitid. + Samas teine staker võib kasutada mõnda shieldi sinu vastu..nagu Obby või crystal siiski on parem kui Shield on off.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

soovitaksin rune c'bow-d


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõige mõtekam sul stakes nii: alguses Dark bowiga, Dragon arrows, lased specali ära, siis tõmbad kohe dragon darts (e) järgi, ja võitja oled kindel laks -SINA-

 

Rune knifed on ju dragon dartsidest paremad, neil on suurem ranged attack. Dragonitel peaks olema +18 aga kinfedel 21+


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.