Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Muudatused - moderaatori konkurss

Soovitatud postitused

Külaline

Rs2eesti juhtkonnas oli viimasel ajal juhtum, kus moderaator osutus scammeriks. Minu isiklikul arvamusel on see täiesti lubamatu. Moderaator peaks olema inimene, kelle peale saab loota ja usaldada. See peab lõppema. Kui moderaator juba kurjale teele läheb ja petma hakkab, siis kelle peale üldse loota saab?

 

Samuti on viimasel ajal foorumis liikuma hakanud tohutul hulgal spamposte, mida kõike ei jõua olemasolevad moderaatorid modereerida.

 

Sellega seoses kuulutan välja moderaatori konkurssi ja karmistan kandideerimis tingimusi. Nüüdsest alates nõuan kõigilt tulevastelt moderaatoritel ID-kaardiga audentimist ning oma isiku tõestamist. Siis on hiljem lihtsam asju lahendada, kui selline asi peaks korduma. Samuti kehtestan moderaatorite seas vanusepiirangu 16 aastat. Kui kellegil on mõtted või ideid, kuidas asja veelgi turvalisemaks teha, siis palun kontakteeruga minuga privaatsõnumi või e-maili kaudu.

 

Niisiis...

 

Rs2eesti moderaatori konkurss

 

[align=left]Konkursile ootame osalema neid, kellel on uudne ja elujõuline idee ning tahtevõime, kuidas probleeme paremini lahendada ning foorumit spammivabana hoida.

 

Kandideerijatel palun saata e-mail rapidload@rs2eesti.com pealkirjaga "Moderaator" kasutades alljärgnevat vormi:

 

Nimi:

Vanus:

Asukoht:

MSN:

Link foorumi profiilile:

Natuke enda kohta:

Kui tihti külastad rs2eesti foorumit ja kui kaua oleksid võimeline keskmiselt päevas modereerima:

Kuidas näeks välja sinu roll rs2eesti moderaatorina:

 

 

[/align]

Lisaks sellele saavad nüüd ka tavakasutajad postitada scammerite alafoorumisse vastuseid, et asjas paremini selgusele jõuda. Siiski on karmilt keelatud omavaheline sõimlemine ja alusetu süüdistamine, hoiatusi hakkab karmimalt saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore ,et võeti see asi ette.

Soovitan võtta neid üldse modeks keda irl kaudu teate:P

Aga noh eks see teie teada kuidas teie tahate:P

Loodan ,et nüüd vähem minusuguseid scämmereid foorumis nagu ma enne olin.

Ja kui mõni uus mode tuleb siis kontrollige ,et teeb hästi tööd.

Musta turu all on nagu reeglid kasutud:(

Keegi ei täida eriti neid. Nagu MÜÜA: M: OSTAN: O:

Ja tore on kui mõni usaldusväärne mode tuleb:P

Sest kui juhtkonnas veel scämmereid siis varsti uut rahvast ei tule. kardavad sest kui juba juhtkond scämmib:( Nii et loodan et ei tule uusi scämmereid juhtkonda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

``Martiini boy`` ei usu ,et sul selleks lootust on ,aga unistada ju võib =)

 

ise ei saa kahjuks kandideerida ,kuid väga kahju tegelt ei ole kah ,sest viimasel ajan külastan foorumit suhteliselt harva (päevas 1-2 korda.. ) ja runet ka enam ei mängi


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ka saatsin ära,kuid kogemata ei saand aru sellest ,et tulevane moderaator peab olema alates 16 aastat vana.Vabandage.:(

No mul mõistus ikka normaalne nagu 16 aastasel.:-p Õpin hästi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lp Administraator!

Kui kaua see konkurss kestab ja kas me saame vastust oma e-mailile?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lp Administraator!

Kui kaua see konkurss kestab ja kas me saame vastust oma e-mailile?

 

Miks see sind nii väga huvitab.. sa oled 13 aastane ja nagu admin ütles siis ta valib inimesi modedeks kes on üle või täpselt 16 aastased.

 

Miks see sind nii väga huvitab.. sa oled 13 aastane ja nagu admin ütles siis ta valib inimesi modedeks kes on üle või täpselt 16 aastased.

 

See ei ole ju nagunii võimalik , et sa kohe modeks saad kuna.. sa oled siin foorumis viibinud max kuu aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ricoh üritab juba praegu modet mängida:S Lisas mind msn ja hakkas tüütama sa ju ei ole 16 siis küsisin vana ise oled siis ytles 13:S

 

Issand ma ainult rääkisin sinuga,alles rääkisid ,et su sõbra kasutaja.Ja ma olen ilusti öelnud et kogemata ei saanud aru arvasin et alla 16 aastat mitte üle.:)

sõimama ma sind ei hakand ma küsisin aint kuidas et sa oled 14 aga proviilis 16,ja tahtsin küsida meelega tegid nii?:confused:

igastahes ei taha selle teemajärgi rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas
Lp Administraator!

Kui kaua see konkurss kestab ja kas me saame vastust oma e-mailile?

 

Arvatavasti 2-3 nädala pärast vaatan kõik kirjad üle ning valin sobivad välja. Teavitan kõiki valituid personaalselt MSNi kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saadetud. Ehk joppab ja saan kasvõi mingi alafoorumi TilluModeraatoriks :)
´

 

Tillu moded kadusid minu teada ära ..

 

RICOH sinu ``PROVIILI`` vaadates sa modeks ei saa.. (kirjavead sul .)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olid endal kah lootused kunagi modeks saada, aga vist jääb ära siis.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
´

 

Tillu moded kadusid minu teada ära ..

 

RICOH sinu ``PROVIILI`` vaadates sa modeks ei saa.. (kirjavead sul .)

 

miks sa pead mind igaskohas kommenteerima?mul kogemata läks õigesti on Profiil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saatsin ka avalduse ära :D

Loodame et näkkab.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pjoonase vastu poleks midagi. Profiil korras ja tema postitusi pole eriti näinudgi mis tähendab vähest spämmi:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.