Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Whip..

Küsimus

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Kas whippi saab kanda kui sul on Nt 68 def ja 68 att, võtad def ja att poti sisse nii et mõlemad on 70+, kas siis saab whipi kätte panna.?:rolleyes:

Mõnele võib tunduda loll küsimus, kuid mulle mitte.

 

ei saa niimoodi kahjuks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kuule et seda kanda peab ise olema attack 70.isegi kui potted ei saa,ja olen kindel.Olen ise ammu proovinud.;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Omfg et asju kanda on vaja ikka lvl-ini välja jõuda mis selleks vaja on.

Ega siis ei ole nii et kasutad lvl boostimiseks ära ja relv jääb kätte või läheb uuesti kotti.

See pole olnud nii ega muutu kah selliseks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
aga kunagi vist sai... ma tapsin wildys ühe ära sain whipi. tal oli 68 attack. aga enam ei saa. olen ka proovinud

 

äkki polnud ta vahepeal välja loginud? nt tegi att 68-70 ning kappas wildi ning siis vaatasid et whip k2es aga att 68:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
äkki polnud ta vahepeal välja loginud? nt tegi att 68-70 ning kappas wildi ning siis vaatasid et whip k2es aga att 68:D

 

pest controlis ei ole see eriline probleem

kuid minul oli nii,et peale 3 range lvli saamist tuli con lost angu meelega oleks tulnud ja kõik oli siis highscores näha.pfft..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Aga btw :D smithinguga ja mininguga saab nii !! Jood selle kõva dringi sisse ja saad 59 mininguga guildi :D ja smithida saad ka 1 lvl paremaid asju :D


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.