Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jagex paneb täiega näkku -.-

Soovitatud postitused

Sain siis oma uue purega banni ( Pank oli 50M + )

Eile lambist tuli perm ban kuna nende arust olen IRL raha eest GP-si ostnud ning neil olemas tõendid selle kohta.

 

Pildid.

Statsid olid järgmised : 07sept12191809ns2.png

 

 

Küsimus oleks siis kas kuidagi oleks veel võimalik acci lahti saada. Kui keegi saab lahti/aitab vms annan 10M rs gpd.

 

Last chance appeal ka deneid. Kuigi ma pole kordagi selle kasutajaga IRL raha eest rs raha ostnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisa msni mind üritame koos midagi ette võtta:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Äkki pani lihtsalt kogematta vale põhjuse. Põhjus võis olla hoopis kasutajate vahelisel trademisel. Kuna on ju näha, et sellele purele on raha üle kantud.

 

Ja oleks ime kui selle acci lahti saad.

 

Raha on küll üle kantud.. kuid pole ostetud IRL cashi eest. Samas raha kandsin üle juba päris mitu kuud tagasi ja hakkasin 2 nädalat tagasi pelama uuesti.

 

Jah kuid, kasutajate vaheline trade ei ole keelatud.. kui sõber annab paar M-ili sulle, et saaksid mängimist alustada.

Ma saaksin aru kui oleksin ostnud mõnelt tuntud rs gp müüjalt irl raha eest , siis võiks see süüdistus korrektne olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Ma võin sulle ühe telefoni numbri anda, kui üles leian aga kuu aega tagasi kui helistasin siis võttis automaat vastaja vastu ja ütles et nad muutsid oma numbrit. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma võin sulle ühe telefoni numbri anda, kui üles leian aga kuu aega tagasi kui helistasin siis võttis automaat vastaja vastu ja ütles et nad muutsid oma numbrit. :D

 

Enam pole vist abi saatsin e-maili ja vastas mingi Mod Katie ja rääkis et nemad enam midagi muuta ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei saa rahu kuna juba 3 Selle foorumi liiged on saanud juba acci Banned Jagexi poolt niisama

 

Keda see 12 aastaste gäng kotib. Nemad ei suuda nagunii midagi.

 

Suudavad küll,kui Jagex jääb neid uskuma kirjadega ja kui Link annavad siis nhjh...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.