Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

hmm.

Soovitatud postitused

Tere , ma olen siis see kes mmyby pinne . aga siin oli yks v2ike eksitus niisis :

 

mind additi msni, nimelt see oli argo.

 

 

Hakkasime jamama et vot tavai kanna raha ette et nii aga pohhui ei viici seda seletada

 

nii, saime jutu lopule ja siis j2rsku moliseb et vot kui sa kohe mulle pinni ei anna siis ma kutsun enda onu ja tulen sulle ukse taha.

Ja siis ise noudis veel 1m , et maksaksin talle selle 2ra voi muidu toppib minu sitta.

 

Ma arvan et mul voiks see negatiivne tehing 2ra votta sest ma pole teda scamminud vaid vastupidi tema yritas mind scammida.

 

OK ROLLU EEMALDAS TEHINGU T@NX TalLE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Tere , ma olen siis see kes mmyby pinne . aga siin oli yks v2ike eksitus niisis :

 

mind additi msni, nimelt see oli argo.

 

 

Hakkasime jamama et vot tavai kanna raha ette et nii aga pohhui ei viici seda seletada

 

nii, saime jutu lopule ja siis j2rsku moliseb et vot kui sa kohe mulle pinni ei anna siis ma kutsun enda onu ja tulen sulle ukse taha.

Ja siis ise noudis veel 1m , et maksaksin talle selle 2ra voi muidu toppib minu sitta.

 

Ma arvan et mul voiks see negatiivne tehing 2ra votta sest ma pole teda scamminud vaid vastupidi tema yritas mind scammida.

 

OK ROLLU EEMALDAS TEHINGU T@NX TalLE!

 

Miks neid teemasid ära ei kustutata mis mõttetult seisavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.