Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Heigo Hallik scammer

Soovitatud postitused

Tere, Mult lasti siis 50 eeku rotti, ehk siis mingi arv solle. Vend lubas mulle 3m myya 100 eegu väärtuses sollide eest. Foorumi kasutaja on sp00ky range ja msn on [email:3ojupigh]heigohallik@hotmail.com[/email:3ojupigh]. Ta oli mul listis kuna lubasin tal kunagi orjata, rsi kasutajad olid tal arnis7 ja asion[p]erses. Niisiis saatsin 1 s6numi 2ra, andis 1.5m, saatsin teise s6numi, ja siis vend leidis vabanduse ja kadus offline, kes tema foorumi kasutajat teab, v6iks mulle pmis 6elda. Asi juhtus alles 10 min tagasi, nii et kui ta t6tt r22kis siis tulen teatan sellest kohe. t6estused siin:

sol1gh5.png

sol2zj6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No see ei tõesta kottigi ju KUS ON TÕESTUSED??? kui kolme päeva jooksul tõestust ei tule siis teema lukku. Modedel on õigus neid ignoreerida kui mingit tõestust pole.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.