Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mina ütlen sina pildistad

Soovitatud postitused

Niisiis tule selline mõte proovida seda mängu rs-rahva peal.

 

 

Asja idee on siis selline:

 

Võtke kätte digifotokas ja pildistage seda, mida eelmine pildi lisaja ütleb. Täpsemalt näeb asi välja nii, et mängu alustuseks ütlen mina midagi, mida ma esimesel pildil näha tahan. Siis kähku kaamerad kätte ja teie ülesanne on sellest teha pilt, KUSJUURES, pildil peab olema silt oma foorumi NIMEGA (peab olema paberil!)!! Kes esimesena pildi lisab, saab mõelda uue asja ja nii see asi edasi läheb. Loodan, et oli arusaadav.

 

Esimene asi oleks siis korvpalli peal olev sokk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Njh mäng on natuke ära rikutud.hostage osale ka aga ära räägi siin lihtsalt. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Issand jumal saage oma post countist üle ükskord juba:s see ei näita mitte midagi saage aur juba ometi:S


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Keegi admin võiks mõtetud postid deleteda. Lisandus uus reegel : Pilt peab olema reaalne, mitte et sa googeldad näiteks kassipildi ja pildistad oma monitori.

 

EDIT: Liiga raskeid asju ei tohi panna muidu sureb mäng ära!!!

 

EDIT2 : kui 24 tunni jooksul pole pilti lisatud saab kiireim uue asja välja mõelda.

 

EDIT3 : Kas keegi saaks mulle seletada kuidas saab pilti otse foorumisse, ilma lingita:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.